Apie konkursą „LAQ kūrėjai“

„LAQ ART FESTIVAL“ (LAF) JAPONIJOJE – KŪRYBIŠKUMUI IR KONSTRAVIMO GEBĖJIMAMS ATSKLEISTI

Japonijoje sukurtas edukacinis konstruktorius „LaQ“ užkariavo konstravimo entuziastų širdis visame pasaulyje. Todėl kiekvieną pavasarį, žydint sakuroms, „LaQ“ gamintojai Japonijoje suburia šio konstruktoriaus entuziastus iš visos šalies į „LaQ Art Festival“ (LAF). Šis konkursas  teikia „LaQ“ entuziastams neribotas galimybes atskleisti savo fantaziją, kūrybiškumą ir konstravimo gebėjimus ir už tai laimėti įvairius prizus. „LaQ“ konkursui pateikti darbai yra vertinami visus metus kas mėnesį, geriausių modelių autoriai apdovanojami. „LaQ“ entuziastų kūrybinius darbus vainikuoja kartą metuose Japonijoje vykstantis renginys, kuriame mėnesio prizus laimėję kūriniai ir jų autoriai varžosi dėl Pasaulio čempiono titulo.

LAQ KŪRĖJAI“ – IR LIETUVOJE!

„LaQ“ konkurse dalyvauja ne tik japonų darbai, bet ir kitose šalyse sukurti „LaQ“ konstruktorių gerbėjų modeliai, atitinkantys konkurso kriterijus. „LaQ“ jau trečius metus džiugina ir konstravimo entuziastus Lietuvoje. Matome augantį šių konstruktorių gerbėjų ratą, o mūsų vykdomi nedideli konkursai atskleidžia ir didėjantį jūsų konstravimo su „LaQ“ detalėmis meistriškumą. Aktyviai dalyvaudami renginiuose ir konstruodami su vaikais stebime augančius tikrus konstravimo talentus, kurie jau drąsiai gali varžytis tarpusavye. Todėl nutarėme ir Lietuvoje „LaQ“ entuziastus sukviesti į LAF festivalį „LaQ kūrėjai“! Tikimės, kad šis festivalis augs kartu su jumis, o Lietuvos vaikų darbai jau netolimoje ateityje galės varžytis su patyrusių japonų vaikų darbais. Tad kviečiame dalyvauti visus Lietuvos „LaQ“ entuziastus „LaQ“ meno konkurse! Kurkite, projektuokite ir konstruokite, o savo kūrybos vaisiais dalinkitės su mumis. Tai gali būti bet kas: fantastinė būtybė, robotas, transporto priemonė, gyvūnas, augalas, pastatas, koks nors objektas ar figūra. Išradingiausių modelių autorių laukia vertingi prizai, apie kuriuos daugiau skaityti galite čia!

Tegu „LaQ“ skatina ir ugdo kūrybiškumą bei atveria neribotas galimybes konstruoti tai, ką sukuria jūsų fantazija!


KAIP DALYVAUTI?


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2021 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: