IWAKO trintukai-dėlionės

IWAKO ISTORIJA PRASIDĖJO 1968 METAIS

Iš pradžių įmonė gamino penalus ir ant pieštuko užmaunamus trintukus, tačiau šių produktų populiarumui mažėjant 1974 m. perėjo prie paprastų trimačių trintukų gamybos. Didžiulė konkurencija raštinės reikmenų rinkoje parodė, kad būtina sukurti unikalų, niekur nematytą produktą, kad kompanija sustiprėtų ir išliktų, ir pastūmėjo IWAKO įkūrėjus ieškoti naujų, originalių sprendimų. Kai po kelių metų įmonė atsidūrė sudėtingoje situacijoje, IWAKO komanda iškėlė klausimą, kodėl visi trintukai rinkoje yra kvadrato formos. Taip 1988 m. kompanija sukūrė pirmuosius figūrinius IWAKO trintukus – seriją „Daržovės“. Nors įkūrėjai tikėjosi didelio pasisekimo, naujieji trintukai nesulaukė daug teigiamų atsiliepimų: dėl tuo metu ypač populiarių sportinių automobilių formos trintukų vyravo nuomonė, kad figūriniai trintukai trina prasčiau nei stačiakampiai, o daugelis vaikų palaikė trintukus-daržoves tiesiog žaislais.

Japoniški trintukai dėlionės IWAKO

IWAKO ĮKŪRĖJAS YOSHIKAZU IWASAWA 10m. NAKVOJO FABRIKE

Nors pradžia nebuvo lengva, po penkerių metų, 1993-aisiais, pardavimai staiga ėmė augti. Sulaukę didmenininkų dėmesio, IWAKO pagamino 600,000 morkos, ridiko, bulvės, kopūsto ir kitų daržovių formos trintukų. Paklausa šiems produktams toliau didėjo ir greitai ėmė viršyti IWAKO gamybos apimtį, be to, netrukus atsirado ir panašius trintukus gaminančių konkurentų. Nepaisant didžiulių kompanijos pastangų, 1998 m. pabaigoje pardavimai vėl sulėtėjo ir daugelis pradėjo kalbėti, kad IWAKO netrukus bus priversti nutraukti veiklą. Kad įveiktų šiuos sunkumus ir patenkintų paklausą, IWAKO išplėtė fabriko darbo laiką iki 24 valandų per parą: trintukų liejimo mašinos, kurių tuo metu kompanija teturėjo keturias, dabar veikė be perstojo. IWAKO įkūrėjas Yoshikazu Iwasawa prisimena, kaip nusipirko miegmaišį, kad galėtų nakvoti fabrike – tokia įkūrėjo kasdienybė tęsėsi daugiau nei 10 metų. Ilgametis IWAKO komandos atkaklumas ir išradingumas nebuvo bevaisiai: šiandien įmonė pagamina 200,000–250,000 trintukų per dieną, o IWAKO produktai parduodami daugiau nei 20 šalių.

Japoniški trintukai dėlionės IWAKO

AUKŠTOS TECHNOLOGIJOS IR TRADICINĖ MEISTRYSTĖ

Kompanija ir toliau sėkmingai demonstruoja, kad trintukas nebūtinai turi būti stačiakampis: IWAKO kuriami trintukai yra įvairiausių formų ir spalvų – nuo tikroviškų suši, desertų ir kitokių skanėstų iki mielų gyvūnų figūrėlių. Planuodami ir gamindami produktus, IWAKO pasitelkia vaizduotę ir kūrybiškumą: maisto formos trintukai pasižymi ypač tikroviškomis spalvomis, tekstūra ir detalėmis, o kuriant trintukus-gyvūnėlius skiriamas ypatingas dėmesys figūrėlės formai ir mielumui. Gamyboje dera aukštos technologijos ir tradicinė meistrystė, be to, griežta kokybės kontrolė užtikrina kiekvieno trintuko saugumą – taip kruopščiai ir patikimai pagaminti unikalūs IWAKO produktai džiugins šimtus metų!

IWAKO nenustoja vystytis ir tobulėti: kompanija kasmet pristato daugybę naujų, inovatyvių trintukų modelių. IWAKO taip pat kviečia vaikus patirti kūrybinį džiaugsmą bei iš arčiau pamatyti, kaip gaminami jų pamėgti trintukai. Kiekvienais metais IWAKO fabriką aplanko 200 vaikų grupių. Pažintis su trintukų gamybos procesu ir medžiagomis skatina jų vaizduotę, ir kartais vaikų idėjos net panaudojamos naujiems IWAKO trintukų sumanymams.

Saugiais, praktiškais ir patraukliais IWAKO trintukais-dėlionėmis šiandien džiaugiasi vaikai ir suaugusieji Japonijoje bei visame pasaulyje!

GAMYBOS PROCESAS

Vaškinio modelio kūrimas. Meistras kuria vaškinį trintuko modelį pagal eskizą. Keletas smagių istorijų apie įkvėpimo ieškojimą šiame trintukų kūrimo etape:
– Kurdamas parfė formos trintuką, vienas IWAKO meistras ragavo įvairius parfė, kad galėtų geriau išreikšti deserto tekstūrą, ir priaugo daug svorio!
– Kartą policininkas užklupo IWAKO meistrą, fotografuojantį policijos automobilį savo trintuko modeliui.

Liejimo formų gamyba. Sukuriamos liejimo formos kiekvienai trintuko daliai. Pavyzdžiui, picos formos trintukui pagaminti atskirai paruošiamos liejimo formos tešlos, pomidorų padažo, sūrio ir paprikos sluoksniams. Kiekviena liejimo forma patikrinama ir tobulinama prieš pradedant masinę gamybą.

Spalvų maišymas. Spalvoms skiriamas ypatingas dėmesys, nes būtent nuo jų priklauso, kokį įspūdį paliks produktai. IWAKO siekia, kad trintukai būtų kuo tikroviškesni, tad spalvų parinkimas ir derinimas – ilgas, kruopštus bandymų procesas.

Liejimas. IWAKO paslaptis – žaliavų maišymas. Medžiagos IWAKO trintukų liejimui maišomos pagal slaptą formulę, kad geriausiai išreikštų vaizduojamo daikto ar veikėjo bruožus ir paviršiaus ypatybes.

Dalių surinkimas. Iš atskirų dalių rankomis surenkamas pabaigtas trintukas.

Kokybės kontrolė ir pakavimas. Kiekvienas trintukas kruopščiai patikrinamas prieš jį supakuojant – griežta kokybės kontrolės sistema užtikrina, kad IWAKO produktai būtų saugūs ir teiktų džiaugsmą vaikams visame pasaulyje.

KUO UNIKALŪS IWAKO TRINTUKAI

Praktiškumas. IWAKO produktai nėra skirti vien žaidimui ar kolekcionavimui – kiekviena figūrėlė puikiai tinkama naudoti kaip įprastas trintukas (trintuko veiksmingumas – net 87.7%).

Žaidimas IWAKO trintukais. IWAKO trintukai-dėlionės susideda iš spalvingų detalių, kurias galima atskirti ir vėl sumontuoti – toks žaidimas ugdo vaikų rankų miklumą. IWAKO siūlo platų, daugiau nei 500 trintukų asortimentą, kuriuo džiaugsis tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Saugumas ir kokybė. Trintukų kūrybos ir gamybos procesas nuo pradžios iki pabaigos vykdomas Japonijoje, užtikrinant aukščiausią produkto kokybę. IWAKO trintukai yra pagaminti nenaudojant jokių toksiškų medžiagų. Visi IWAKO produktai atitinka tarptautinius žaislų saugumo standartus: ASTM F963 (JAV), CPSIA (JAV), EN71 (Europa), KC (Korėja), GB (Kinija), GSO (GCC šalys).

Apdovanojimai. IWAKO pelnė aukso medalį 2008 m. ir bronzos medalį 2012 m. Patraukliausių Japonijos suvenyrų (VJC Attractive Souvenirs of Japan) konkurse. Šio konkurso tikslas – skatinti turizmą Japonijoje apdovanojant ypatingai svečiams iš užsienio patrauklius suvenyrus, kurių dizainas ir aukšta kokybė atskleidžia šalies grožį ir žavesį. Japoniški raštinės reikmenys dažnai pasirenkami kaip suvenyras dėl jų puikios kokybės, o subtilūs IWAKO trintukai su japoniškais motyvais sulaukia ypač daug populiarumo užsienyje.

IWAKO SERIJOS

Teminiai trintukų rinkiniai (BLISTER). Populiariausi IWAKO rinkiniai Japonijoje ir užsienyje! Kai kuriuos trintukus (pavyzdžiui, rąsto formos trintuką iš „Zoologijos sodo“ rinkinio), rasite tik šiuose rinkiniuose.

Po vieną supakuoti trintukai. Puikus pasirinkimas įvairioms progoms: kaip ugdymo priemonė, vakarėlių prizas ar reklaminė dovanėlė. Rekomenduojame 60 trintukų teminį rinkinį, jei nežinote, nuo ko pradėti!

Trijų trintukų teminiai rinkiniai. Paprastas įpakavimas puikiai tinka masinei prekybai parduotuvėse.

VALUE PACK. Šie trijų dydžių – 100, 150 ir 300 trintukų – rinkiniai ypač pravers vaikų užimtumui mokymo centruose, restoranuose bei laukiamuosiuose.

Bento (priešpiečių dėžučių) rinkiniai. Labai japoniškas trintukų-dėlionių rinkinys priešpiečių dėžutėje. Taip pat siūlome individualizuotus pasirinktų trintukų rinkinius.

Licencijuoti trintukai. Dideli kompanijos „Sanrio“ veikėjų HELLO KITTY ir MY MELODY trintukai-dėlionės.

IWAKO COLORZ. Ypatingi 5 spalvingų trintukų rinkiniai prašmatniame įpakavime. Keisk spalvingas detales ir sukurk savo paties unikalų trintuką!

IWAKO kaladėlės. Minkštos, spalvingos ir saugios. Šis kaladėlių formos trintukų rinkinys leis kiekvienam vaikui tapti kūrėju. Kaladėles-trintukus galima karpyti į norimas formas ir iš jų konstruoti spalvingas dėliones.

IWAKO kaladėlių bufetas. Šis parduotuvėms skirtas bufeto stiliaus rinkinys leis pirkėjams prisirinkti pilną maišelį savo mėgstamų trintukų.

IWAKO spaustukai. Japonijoje pagaminti išmanūs spaustukai su populiariausių IWAKO trintukų veikėjų iliustracijomis – puiki naujiena mokyklai ar biurui!

Gamyba pagal užsakymą. IWAKO yra pasirengę sukurti produktą ir įpakavimą pagal jūsų pageidavimus.

Pirkti IWAKO dėliones – trintukus


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2023 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: