MARVY UCHIDA kanceliarija

JAPONŲ DĖMESYS RAŠTUI LEMIA ITIN AUKŠTUS REIKALAVIMUS KANCELIARIJOS PRIEMONĖMS

Raštas ir kaligrafija užima ypatingą vietą japonų kultūroje. Rašymo meistriškumas Japonijoje nuo senų laikų yra vertinamas kaip itin rafinuota vaizduojamojo meno forma, kaligrafijos kūriniai demonstruojami galerijose ir muziejuose, ji taip pat yra privalomas dalykas pradinėse mokyklose: japonų vaikai nuo mažens mokosi shodo, tradicinio kaligrafijos meno, kurio subtilybėms įvaldyti reikia ypatingo susikaupimo. Toks japonų dėmesys raštui bei senos kaligrafijos tradicijos lemia itin aukštus reikalavimus kanceliarinėms priemonėms. Net paprastam, kasdieniam rašymui japonų kalba svarbu pasirinkti tinkamą rašiklį: japonų rašymo sistemoje, kuri dažnai laikoma viena sudėtingiausių pasaulyje, gausu smulkučių, kartais vos pora detalių vienas nuo kito besiskiriančių ženklų, tad nenuostabu, kad daugelis japoniškų rašiklių turi ypač plonus antgalius. Smulkus, preciziškas tokių tušinukų brėžis leidžia net mažiausius ženklus rašyti aiškiai ir įskaitomai. Japoniška kanceliarija taip pat žinoma visame pasaulyje dėl išradingo dizaino ir aukščiausios gamybos kokybės: produktus kuriančios inžinierių ir dizainerių komandos kruopščiai apgalvoja kiekvieną smulkmeną, siekdamos pirkėjams pateikti patikimą, patrauklų ir praktišką gaminį.

„Uchida“ – vienas didžiausių kanceliarijos gamintojų Japonijoje

Tarp didžiausių japonų kanceliarijos gamintojų – ir kompanija „Uchida Yoko“, kurios istorija prasidėjo prieš daugiau nei 100 metų Daliano mieste Kinijoje. Čia 1910 m. kompanijos pradininkas Kotaro Uchida, kuris tuo metu dirbo matininku Pietų Mandžiūrijos geležinkelyje, įkūrė geležinkelio plėtrai būtinas matavimo, braižybos ir piešimo priemones platinančią įmonę, siekdamas atgaivinti šeimos verslą. Žodis yoko, kinų kalboje reiškiantis užsieniečiams priklausančią parduotuvę, tuo metu taip pat simbolizavo novatorišką drąsą, demonstruojamą  pasiryžusiųjų pradėti naują verslą toli nuo namų. Iš pradžių „Uchida“ prekiavo garsiomis iš užsienio įvežtomis prekėmis Mandžiūrijoje, o Japonijoje kompanijos vardas tapo žinomas jai ėmus platinti logaritminę liniuotę „Hemmi“, tuo metu laikytą nepakeičiamu įrankiu inžinerijoje. Ši liniuotė vaidino svarbų vaidmenį Japonijos atkūrimo bei modernizavimo procesuose pokario metais ir net buvo įtraukta į nacionalinį mokymo planą – tai suteikė kompanijai galimybę bendradarbiauti su mokyklomis ir paremti švietimą visoje šalyje. Bėgant laikui įmonė sėkmingai plėtė savo asortimentą ir išgarsino ne vieną naujovę bei autentišką produktą, tarp jų – pirmąjį pasaulyje pilnai elektroninį skaičiuotuvą Casio-14A ir pirmąjį Japonijoje pagamintą kompiuterį USAC.

Šiandien „Uchida Yoko“ grupė užsiima veikla įvairiose srityse: nuo biuro baldų ir prekių gamybos iki programinės įrangos bei inovatyvios edukacinės erdvės kūrimo. Atkakli ir novatoriška savo dvasia, „Uchida“ nuo pat įkūrimo siekia prisidėti prie Japonijos augimo ir inovacijų, kurdama ir platindama šalį pasaulyje garsinančius produktus. Tarp jų, be abejo, ir kanceliarija: dar 1972 m. įsteigtas kompanijos padalinys „Marvy Uchida“ kuria išskirtines rašymo ir dailės priemones, mėgstamas dėl jų puikios japoniškos kokybės. Kompanija skiria ypatingą dėmesį spalvai ir nuolat ieško naujų būdų panaudoti spalvas įvairiausioms išraiškos formoms. „Uchida“ kūrybinė komanda tikisi, kad „Marvy“ rašikliai bei flomasteriai įneš daugiau spalvų į kiekvieno juos į rankas paėmusio žmogaus gyvenimą ir suteiks galimybę vaizduotei lietis laisvai – dar spalvingesnei kūrybai!

„Marvy Uchida“ japoniškos kanceliarijos linijos

Rašikliai itin plonu antgaliu 

Stilingi, elegantiški rašikliai plonu antgaliu – vienas perkamiausių Uchida gaminių nuo 1979m. Glotni, itin plona (0,3 mm) plastikinė rašiklio galvutė garantuoja ypatingai smulkų ir tikslų brėžį. „Le Pen” yra idealūs rašymui įvairiausiomis progomis: nuo kasdienių ar verslo užrašų, dienoraščių, laiškų iki svarbių formų pildymo ar popieriaus apdailos.
Ši serija yra ypač pamėgta kūrybiškas užrašines/planuoklius (angl. bullet journal) kuriančių žmonių ir puikiai tinka užrašams pagyvinti!

marvy uchida rašikliai

Rinktis japoniškus rašiklius

Vandeniniai flomasteriai

Jau daugiau nei 40 metų Marvy Uchida flomasteriai yra žinomi dėl ypatingo spalvų ryškumo ir atspalvių įvairovės. Vandens pagrindo rašalu užpildyti flomasteriai Le Plume II ir Artist Brush – tai išskirtinė piešimo priemonė, ideali spalvinimo knygelėms, darbelių iš popieriaus dekoravimui, sveikinimų bei atvirukų kūrybai, iliustracijoms; jų rašalas taip pat puikiai tinkamas guminiams atspaudams padengti.

marvy uchida flomasteriai vandens pagrindu
marvy uchida flomasteriai

Rinktis flomasterius

Grafiniai rašikliai

Uchida grafinių rašiklių linija For Drawing ypač pradžiugins kuriančius grafikos darbus ar piešiančius komiksus. Įvairaus storio rašikliai leis preciziškai išgauti norimo smulkumo linijas ir įgyvendinti jūsų kūrybinius sumanymus!

https://youtu.be/g-3ekfC4JBg

Tekstiliniai flomasteriai

Ypatingas Uchida produktas – pagal unikalią formulę sukurtu rašalu užpildyti flomasteriai, skirti piešimui ir kūrybai ant audinių.

Pirkti japonišką kanceliariją

marvy uchida japoniški rašikliai

TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2022 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: