BRAIN BUILDERS kūdikiams

Pirmieji kūdikių žaislai pagal raidą „Brain Builders“

Pirmieji naujagimio metai yra pilni jaudulio, atradimų ir naujų etapų. Šiuo laikotarpiu, kūdikių smegenys ypač greitai vystosi ir auga, todėl pasaulio, kokį mato jūsų vaikas, vaizdas kinta kiekvieną dieną.

Serijos „Brain Builders“ žaislai kūdikiams buvo sukurti galvojant apie kūdikių smegenų stimuliavimą ir raidos progresą per žaidimą. Kuo mes galime padėti savo kūdikiui, tai reikiamu metu jam duoti reikiamą, jo amžių atitinkantį žaislą, kuris patenkina būtent tuo tarpsniu esančius vaiko poreikius. „Brain Builders“ žaislai skatina naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą. 

„Brain Builders“ serijos išskirtinumas tas, kad šie žaisliukai yra sukurti remiantis japonių mamų dienoraščiais, kuriuos mamos japonės pildo fiksuodamos net menkiausią vaiko raidos progresą. Kiekvienam pirmųjų kūdikio metų mėnesiui yra sukurta po žaisliuką ar daugiau, su paaiškinimu, kodėl žaisliukas reikalingas būtent nuo konkretaus amžiaus tarpsnio. „Brain Builders“ žaislai kūdikiams yra bestseleriai Japonijoje.

„Brain Builders” produktų gidas

Atsisiųsti BRAIN BUILDERS kūdikių vystymosi žemėlapį.

Sužinoti apie kiekvieną žaisliuką daugiau

Pirkti „Brain Builders”

Dalintis: