Pristatymas ir grąžinimas

PER KIEK LAIKO?

-Darbo dienomis iki 12 val. užsakytas ir apmokėtas (jeigu mokate grynaisiais pinigais pristatymo metu, gavus užsakymo patvirtinimą) prekes pristatysime per 1–2 darbo dienas (rekomenduojame rinktis pristatymą kurjeriu, tai yra pats greičiausias pristatymo būdas).

-Prekes, užsakytas ir apmokėtas po 12 val. darbo dienomis, savaitgaliais ir švenčių dienomis, pristatysime per artimiausias 2–3 darbo dienas.

KOKIA KAINA?

Prekių pristatymas yra NEMOKAMAS, jeigu JAPOKO e. parduotuvėje perkate prekių daugiau kaip už 49 € .

Pristatymo kaina Lietuvoje yra nuo 2,59 € priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo.

KAIP IR KUR PRISTATOMOS PREKĖS?

– Pasirinkus pristatymą „Kurjeris” prekės bus pristatomos per kurjerį į Jūsų namus ar biurą, tiesiai Jums į rankas. Jeigu prekes atsiimsite ne Jūs, užsakyme nurodykite asmenį, kuris priims siuntinį. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris susisieks su Jumis. Prekės yra pristatomos darbo dienomis nuo 08:00 iki 17:00 val.

– Prekės, parduodamos e. parduotuvėje „Japoko“, pristatomos visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, išskyrus Kuršių Neriją!

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Dėl nekokybiškų prekių grąžinimo prašom kreiptis el. paštu info@japoko.com arba telefonu 8 659 31 477.

 Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos iš anksto suderinus prekių atsiėmimo laiką ir vietą.

 Grąžinant ar keičiant internetinėje parduotuvėje „Japoko” įsigytas prekes, prašome:

– pateikti prekių įsigijimo dokumentą (sąskaitą arba kasos kvitą).

 Pinigai už grąžinamą prekę bus pervesti į prekių grąžinimo formoje Jūsų nurodytą banko sąskaitą ne vėliau nei per 3 (tris) darbo dienas nuo grąžintos prekės gavimo dienos.

Kokybiškų prekių gražinimo kaštus padengia PIRKĖJAS.

PREKIŲ KOKYBĖS GARANTIJA

– E. parduotuvėje „Japoko“ yra parduodamos tik Japonijoje sukurtos prekės, kurios atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus bei Europos Sąjungos standartus. Prie kiekvienos prekės nurodyta ir šalis, kurioje prekė pagaminta.

– Visos parduodamos prekės yra saugios bei atitinka ES bei LR keliamus kokybės bei saugumo reikalavimus (žaislai turi CE ženklinimą, bei yra sertifikuoti pagal EN 71 standarto 1, 2 ir 3 dalis).

– Prekės yra originaliose gamintojo pakuotėse, ant kiekvienos iš jų yra nurodytos pagrindinės prekės savybės.

– SVARBU! Dėl e. parduotuvėje naudojamo vaizduoklio ypatybių, prekių spalva, forma ar kiti parametrai gali nevisiškai atitikti realių prekės parametrų.

– Mes rūpinamės prekės saugumu, todėl jeigu transportavimo metu prekė bus pažeista, mes atlyginsime patirtus nuostolius.

TURITE KLAUSIMŲ?

Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jumsv atsakyti.

Dalintis: