Kūrybinės dirbtuvės

Edukacinės – kūrybinės dirbtuvės „Konstravimo nuotykis su LaQ“

Edukacinėse – kūrybinėse dirbtuvėse vaikai konstruos su japoniškais konstruktoriais „LaQ“, sužinos bei išmoks įvairių konstravimo technikų, čia pat jas išbandys kurdami modelius pagal realaus dydžio schemas arba konstruodami savo fantazijos kūrinius.

“LaQ” kūrybinėse dirbtuvėse vaikai susipažins su įkvėpimo šaltiniais, slypinčiais japonų kultūroje, lėmusiais konstruktoriaus atsiradimo istoriją. Dirbtuvių metu vaikai sužinos kuo “LaQ” skiriasi nuo kitų konstruktorių ir kokias unikalias figūras galima sukonstruoti iš jo detalių.

laq-kurybines-dirbtuves-2024-b

Kiekvienas vaikas, iš „LaQ“ detalių sukonstravęs savo sugalvotą modelį, dovanų išsineš „LaQ“ kūrėjo diplomą!

KODĖL VERTA RINKTIS?

Edukacinių – kūrybinių dirbtuvių išskirtinumas – patrauklus mokymasis per žaidimą, kurio metu vaikai aktyviai ir įdomiai praleidžia laiką, susipažįsta su naujais dalykais, praplečia akiratį, lavina vaizduotę.

Mokymasis per žaidimą ypač aktualus vaikams, nes skatina jų norą dalyvauti, įsitraukti į grupines užduotis, padeda lengviau išlaikyti dėmesį. Dirbtuvių metu informacija pateikiama trumpai ir įdomiai, didelis dėmesys skiriamas vaikų skatinimui bandyti ir kurti patiems.

Edukacinės – kūrybinės „LaQ“ dirbtuvės labiausiai ugdo vaikų kūrybiškumą. Dirbtuvių metu taipogi ugdoma pažinimo, mokėjimo mokytis ir kitos kompetencijos, plečiamas akiratis, įgyjamos naujos žinios. Vienas iš pagrindinių kūrybinių dirbtuvių uždavinių – skatinti vaikų atradimo ir pažinimo džiaugsmą, norą kurti ir išreikšti save.

aq-kurybines-dirbtuves-2024-e

Dirbtuvių metu vaikai mokosi komandinio darbo.Atlikdami užduotis grupėse vaikai tarpusavyje dalijasi įspūdžiais, mokosi bendrauti ir komunikuoti vieni su kitais.

Dirbtuvių metu taikomos praktinės užduotys, vaikai mokomi konstruoti modelius skirtingomis, dirbtuvių metu aptariamomis, konstravimo technikomis. Užsiėmimų metu lavinama smulkioji pirštų motorika, kas ypač aktualu priešmokyklinių ir pradinių klasių amžiaus vaikams.

Užsiėmimai pritaikomi prie skirtingų amžiaus grupių poreikių, galimybių priimti ir suvokti informaciją, smulkiosios motorikos gebėjimų.

KAM SKIRTA?

Vaikų stovykloms, darželiams, mokykloms, įmonių šventėms ir renginiams, vaikų šventėms ir gimtadieniams.

Stovykloms:

Įdomi ir įtraukianti edukacinė – kūrybinė grupinė veikla bet kokiu oru. Dirbtuvių metu „LaQ“ konstravimas suteikia vaikams galimybę įsivaizduoti ir sukurti savo pačių pasaulį. Šis japoniškas konstruktorius skatina vaikus panaudoti visą savo fantaziją ir kūrybiškumą ieškant būdų suteikti apčiuopiamą pavidalą tam, ką sukuria jų vaizduotė. Užsiėmimų metu atsižvelgiama į individualius mokinių gebėjimus, siekiant puoselėti unikalią vaiko pasaulėjautą ir individualią raišką. Kiekvienas vaikas yra ypatingas savo mintimis ir saviraiška, tad mokymosi ir žaidimo procesas kiekvienam būna vis kitoks.

Darželiams ir mokykloms:

Pažintinės – edukacinės konstravimo pamokos su japonišku konstruktoriumi „LaQ“. Konstravimo pamokėlės gali būti organizuojamos kad atitiktų ugdymo turinį, padėtų įgyvendinti ugdymo uždavinius. 

  • Matematika: skaičiai, simetrija, erdviniai kūnai, iš plokštumos į erdvę
  • Dailė ir technologijos: ornamentai ir raštai, transporto priemonės, robotai, judantys objektai, vėliavų konstravimas.
  • Gamtos pažinimas: daržovės, vaisiai, gyvūnai.

Įmonėms:

Įdomios edukacinės veiklos darbuotojų vaikams įmonių švenčių ir renginių metu. Pageidaujant į smagias konstravimo veiklas įtraukiami ir vaikų tėveliai, nes konstruoti su japonišku konstruktoriumi „LaQ“ – iššūkis ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

KOKIO AMŽIAUS VAIKAMS SKIRTA?

Paprasčiausius plokščius „LaQ“ modelius sukonstruoja net keturmečiai, o sudėtingi 3D modeliai yra tikras iššūkis ir paaugliams. „LaQ“ edukacinės – kūrybinės dirbtuvės tinkamos visiems vaikams nuo 4 metų amžiaus.

DIRBTUVIŲ TEMOS

Pagal poreikį iš anksto gali būti derinami teminiai užsiėmimai (pvz. dinozaurų, gyvūnų, augalų, robotų ar kt. temomis).

VIETA

Užsiėmimai yra išvažiuojamieji, t.y. vyksta su užsakovu iš anksto suderintoje vietoje.

KUR KREIPTIS

Susidomėjus laukiame jūsų užklausų el. paštu info@japoko.lt, arba telefonu +370 659 31477

KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ AKIMIRKOS

laq-kurybines-dirbtuves-2024-c
laq-kurybines-dirbtuves-2024-a
laq-kurybines-dirbtuves-2024-d

Mes garantuojame įdomų, įtraukiantį ir prasmingą laiką konstruojant drauge! SUSITIKIME!

Jeigu norite išbandyti LaQ konstruktorius ar susipažinti su kitais mūsų atstovaujamais prekiniais ženklais, kviečiame sekti Japoko Facebook paskyrą, kur skelbiame visas Japoko naujienas bei renginius, kuriuose dalyvaujame.

MES DALYVAVOME:

„Vaikų šalis 2019”, Litexpo, Vilnius —-> skaitykite
„Moters pasaulis 2019”, Žalgirio arena, Kaunas—-> skaitykite
„Knygų mugė 2019” —-> skaitykite
„Kosminė Odisėja”, Akropolis, Kaunas—-> skaitykite
„Esu Mama”, Žalgirio arena, Kaunas—-> skaitykite
Alytaus mokyklos-darželio „Drevinukas” vaikų darbelių paroda iš „LaQ” detalių Alytaus bibliotekoje —->žiūrėti video
„Z vaikai” Vilnius, Kaunas, Klaipėda
„Sostinės dienos 2019”, Vilnius—-> skaitykite
Kūrybinės dirbtuvės „LaQ” kūrėjai Japoniškas Sodas Kretingos Rajone —->skaitykite
Bonsai parodoja- (Ne) pavaldūs laikui Alytuje—-> skaitykite

Dalintis: