Japoko didmena

Didmena

Brain builders PeopleBlocks LaQ MOCHI JabberBall

Mes dirbame ir atstovaujame išskirtinai tik Japonijoje sukurtus žaislus ir prekes vaikams. Esame japoniškų edukacinių, originalių ir aukštos kokybės prekinių ženklų „LaQ”, „Brain Builders”, „People Blocks”, „Mochi” bei „Jabber Ball” oficialūs atstovai. Visi mūsų atstovaujami prekiniai ženklai yra sertifikuoti EN71 bei turi CE ženklinimą.

Mūsų klientų spektras yra platus: nuo įvairaus dydžio žaislų, kanceliarijos ir dovanų parduotuvių, iki knygynų, žaislų bei mažmeninės prekybos tinklų ir t.t.

Dirbame su elektroninėmis parduotuvėmis „dropshipping” būdu. Savo parduotuvės asortimentą galite papildyti originaliomis ir kokybiškomis prekėmis iš Japonijos (esant poreikiui suteikiame XML importo failą).

Norėdami sužinoti didmenines prekių tiekimo sąlygas rašykite adresu info@japoko.lt parašydami kokios prekės domina.

Mes susisieksime su jumis vėliausiai per 2-3 darbo dienas nuo užklausos gavimo.

„Japoko“ – mūsų šeimos verslas, gimęs iš meilės vaikams ir noro suteikti jiems visas galimybes išreikšti savo kūrybiškumą, patenkinti smalsumą, lavinti įvairius gebėjimus ir mokytis suvokti juos supantį pasaulį. Ieškojome geriausių įrankių, padedančių vaikams realizuoti save ir savo idėjas, ir atradome juos Japonijoje.

Dalintis: