MŪSŲ ISTORIJA

„Japoko“ – mūsų šeimos verslas, gimęs iš meilės vaikams ir noro suteikti jiems visas galimybes išreikšti savo kūrybiškumą, patenkinti smalsumą, lavinti įvairius gebėjimus ir mokytis suvokti juos supantį pasaulį. Ieškojome geriausių įrankių, padedančių vaikams realizuoti save ir savo idėjas, ir atradome juos Japonijoje. Pirmasis mūsų atradimas buvo edukaciniai konstruktoriai „LaQ“.

„LaQ“ į mūsų šeimą atkeliavo kaip dovana vaikams nuo dėdės, matematikos mokslų daktaro Raimundo Vidūno. Jis Japonijoje gyveno jau daugiau kaip dešimtmetį ir buvo Osakos universiteto tyrėjas statistikos ir matematikos srityse. Pirmą kartą į Japoniją jis atvyko 2003 m. atlikti post-doktorantūros tyrimų Kyushu, vėliau – Kobė universitetuose.

Būdamas mokslininku, visada atveždavo mums įdomių ir inovatyvių dovanų, kurios būdavo itin kruopščiai parinktos ir įvertintos mokslininko žvilgsniu: ką vaikai su ja galės daryti, kur pritaikyti, kokias galimybes ji suteiks. „LaQ“ ir buvo viena iš tokių dovanų, įtraukusių visą mūsų šeimą ir davusių pradžią verslui.

Atradę „LaQ“ ir unikalias šio konstruktoriaus savybes, nusprendėme juo pasidalinti su kitais vaikais. Taip 2015 metais gimė „Japoko“ – japoniškų žaislų ir dovanų parduotuvė šeimai. Pradėję veiklą Lietuvoje, šiuo metu japoniškus prekės ženklus atstovaujame ir kaimyninėse Baltijos šalyse bei Lenkijoje.

PRODUKTAI IR PARTNERIAI

„LaQ“ sėkmė ir pripažinimas paskatino ieškoti daugiau partnerių Japonijoje. Tad netrukus savo asortimentą papildėme dar vienu japonišku prekės ženklu – išskirtinės kokybės tiek mažus, tiek ir vyresnius vaikus itin sužavėjusiu žaislu „Jabber Ball“. Šie emociniai žaisliukai mūsų atstovaujamose rinkose sulaukė didelio populiarumo. Kartu pradėjo augti ir susidomėjimas apskritai japoniškais žaislais.

Dabar „Japoko” jungia 6 japoniškus prekės ženklus: edukacinius konstruktorius „LaQ“, žaislus kūdikiams pagal raidą „Brain Builders“, STEM magnetines kaladėles „People Blocks“, natūralius ryžių kramtukus ir žaislus „Mochi“ , emocinius žaisliukus „Jabber Ball“ bei itin mielus trintukus-dėliones „Iwako”.

Esame vieninteliai oficialūs “LaQ”, “Brain Builders”, “People Blocks”, “Mochi” “Jabber Ball” ir „Iwako” prekių ženklų atstovai Baltijos šalyse ir Lenkijoje. Turime ir nuolat plečiame žaislais prekiaujančių partnerių tinklą, tad produktus rinkai siūlome per tradicines žaislų bei žaislais prekiaujančias parduotuves, ir per žaislų internetines parduotuves.

Bendradarbiaujame su ugdymo įstaigomis, kurioms jau parodėme, kad vaikų įsitraukimą ir mokymosi rezultatus galima pagerinti pamokose pritaikius japoniškus žaislus (LaQ konstruktoriai). Japoniškus žaislus aktyviai pristatome ir japoniškumo idėją skleidžiame daugelyje parodų ir mugių, skirtų šeimoms, vaikų ugdymui ir žaidimams.

Mūsų siekis nuo pirmųjų dienų yra vaikams ir šeimoms pristatyti išskirtinai tik aukštos kokybės Japonijoje sukurtus produktus.

Esame šeimos verslas, todėl vertybės, kurias puoselėjame šeimoje, neatsikiriamos nuo vertybių, kuriomis vadovaujamės, kurdami verslą ir bendraudami su klientais bei partneriais. Mums itin svarbus klientų pasitikėjimas, kurį pelnėme pasiūlydami kokybiškus, įdomius ir prasmingus žaislus jų vaikams.

Toliau plėsdami savo asortimentą, pirmiausia siekiame vaikams ir šeimoms pasiūlyti originalių, įdomių ir kitokių žaislų bei produktų, kuriuos atradome būtent Japonijoje. Dėmesys Japonijai ir japoniškiems produktams – mūsų prekės ženklo išskirtinumas rinkoje. Taip pat mūsų prekės ženklas „Japoko“ neatsiejamas nuo kokybės, inovatyvumo, unikalumo.


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2023 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: