EDISONmama kūdikiams

EDISONmama –  vienas mylimiausių vaikų priežiūros priemones kuriančių prekinių ženklų Japonijoje. EDISONmama kompanija kuria ir gamina daugiafunkcinius produktus kūdikiams ir jų tėvams, palengvinančius kasdienybę ir padedančius mažyliams tapti savarankiškais, bei didžiuotis pirmaisiais savo pasiekimais: „Tėti, mama, aš tai padariau!“.

vaikiski indai kramtukai edisonmama

Vaikai turi augti aplinkoje, kurioje netrūksta jų amžių atitinkančų iššūkių, taip jie mokosi naujų įgūdžių, didžiuojasi savo pasiekimais įtvirtindami sąvajį „AŠ“. Tačiau kasdienybėje tėvai išgyvena įtampą dėl vaikų auginimo ir dažnai nerimauja. EDISONmama leidžia vaikams džiaugtis ir mėgautis savo veiksmais, skatina juos tyrinėti ir atrasti. EDISONmama padeda tėvams sukurti aplinką, kurioje jie galėtų tinkamai pasirūpinti savo mažyliu, pasitelkdami saugius, originalius ir inovatyvius kompanijos kuriamus produktus.

EDISONmama filosofija – su meile ir rūpesčiu sukurti produktai kūdikiams, pralenkiantys vartotojų lūkesčius.

kramtukai edisonmama japoko

Kuriamų produktų ir vartotojų saugumas –  vienas svarbiausias EDISONmama prioritetų. Kompanija užtikrina, kad jos kuriami produktai atitinka aukščiausius saugumo ir kokybės reikalavimus. Visi EDISONmama produktai yra pažymėti CE ženklu, reiškiančiu, kad jie atitinka ES sveikatos ir saugumo reikalavimus.

vaikiski irankiai edisonmama blog

Kompanija didžiuojasi savo sukurtomis naujovėmis ir nuolat siekia tobulėti tam, kad atlieptų šiuolaikinių tėvų poreikius. EDISONmama nuolat ieško naujų būdų, kaip pagerinti technologijas, produktus ir vartotojų patirtį. Kompanijos vadovas sako, kad negalima daryti tų pačių dalykų, kurie buvo daromi vakar, ir tikėtis naujų rezultatų. Siekdami sukurti laimingesnį rytojų, visi kompanijos darbuotojai priima naujus iššūkius ir dirba kartu, kurdami patrauklius produktus, džiuginančius klientus visame pasaulyje. EDISONmama darbuotojai, pasitelkdami išradingumą ir išmonę, nuolatos ieško idėjų, kaip savo produktus padaryti dar šiek tiek patogesnius, malonesnius ir saugesnius.

gertuve kudikiui edisonmama kramtukas japoko

Siekdami tapti klientų mylimu prekės ženklu, EDISONmama vadovaujasi šiomis pagrindinėmis vertybėmis:

DŽIAUGSMAS: padėti mažyliams džiaugtis ir mėgautis veiksmais, kuriuos išmoko ir gali padaryti patys;
KASDIENIS: tapti kasdienio gyvenimo dalimi šeimoms, auginančioms kūdikius;
IDĖJA: atliepti tėvų poreikius, kuriant labiausiai vaiko auginimą palengvinančius produktus;
SAUGUMAS: kurti ir gaminti tik saugius produktus;
ORIGINALUMAS: kurti išskirtinius ir originalius produktus;
MALONUMAS: kelti malonias emocijas produktų varotojams: „Džiaugiuosi, kad nusipirkau, džiaugiuosi, kad naudoju“.

kramtukai edisonmama japoko

Japonijos kompanija EDISONmama kuria ir gamina stalo įrankius ir indus vaikams, kramtukus ir žaislus, dantų priežiūros priemones, bei užkandžius vaikams. Visi produktai yra kuriami Japonijoje, o gaminami Korėjoje ir Japonijoje.

pirmieji irankiai edisonmama japoko

TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2023 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: