GAMTOS IR PASAULIO PAŽINIMAS

VALSTYBIŲ VĖLIAVOS

Konstruokite Lietuvos, šalies, kurioje gyvename vėliavą, o po to-šalių kuriose vaikai yra buvę. Lai vaikai pasidomi ir papaskoja, ką reiškia kiekvienos vėliavos spalvos! Ar vaikai žino, kad Lietuvos trispalvėje geltona spalva reiškia Lietuvos dangų nušviečiančią saulę, žalia – derlingus laukus ir miškus, raudona – už laisvę išlietą kraują?

DRUGELIO GYVENIMAS (Mokytoja Danutė Pankienė, Alytaus mokykla – darželis „Drevinukas“)

Per gamtamokslinio ugdymo pamoką mokiniai sužinojo, kad drugelio gyvenimo ciklą sudaro keturios stadijos: kiaušinėlio, vikšro, lėliukės ir suaugusio drugio. Dailės ir technologijų pamokose teoriją įtvirtino praktiškai ir kūrybiškai

DRUGELIAI IŠ LAQ DETALIŲ

LAQ PAUKŠČIAI

VAIVORYKŠTĖ

Kada ir kodėl danguje matome vaivorykštę, kokių spalvų juostos ją sudaro, kokia eilės tvarka jos eina? Sukonstruokite vaivorykštę iš LaQ detalių. Jei turite mažai detalių, konstruokite trumpas vaivorykštės spalvų juostas ir jas sudėkite eilės tvarka. Kokios vaivorykštės spalvos LaQ detalių nėra?

ŠIMTAKOJIS

RUDUO – GĖRYBIŲ METAS

Gausiu ir spalvingu derliumi džiaugiasi darbštūs trečiokai! (Mokytoja Danutė Pankienė, Alytaus mokykla – darželis „Drevinukas“)

Koks ruduo be pasakos „ROPĖ”⁉️ (Mokytoja Danutė Pankienė, Alytaus mokykla – darželis „Drevinukas“)

PAVASARIO GĖLĖS

Žemėje yra daugybė įvairaus dydžio ir formos gėlių, tačiau visos jos turi tas pačias dalis: šaknis, stiebus, lapus ir žiedus. Skirtingos ir antrokų gėlės, tačiau tuo ir yra jos ypatingos bei nuostabios!

MEDŽIAI

(Mokytoja Danutė Pankienė, Alytaus mokykla – darželis „Drevinukas“)

GYVŪNAI

DINOZAURAI ((Mokytoja Danutė Pankienė, Alytaus mokykla – darželis „Drevinukas“).


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2021 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: