Japoniško dizaino silikoninės piniginės „p+g design“

ISTORIJA IR ĮMONĖS PRISTATYMAS

Kompanija „PG Design“ įkurta 2003 m. Tokijuje. 2008 metais, Japonijoje populiarėjant silikonui, įmonės dizainerei Ikuyo Eijiri kilo idėja sukurti silikoninę piniginaitę su užspaudžiamu užsegimu pagal tradicinį japonišką modelį gamaguchi. Apvalios piniginės, uždaromos metaline sagtimi su dviem burbuliukais, Japonijoje populiarios nuo seno, tad dizainerė neabejojo, kad naujasis produktas sulauks pasisekimo (be to, ir pati labai norėjo turėti tokią piniginaitę!). Po metus trukusio bandymų pilno kūrybos proceso, kurio metu piniginės prototipas pasikeitė keturis kartus, kompanijai pavyko šią viziją paversti tikrove – taip gimė pirmoji pasaulyje silikoninė piniginaitė POCHI.

Japoniško dizaino silikoninė piniginė p+g design

Piniginės greitai išpopuliarėjo dėl savo unikalumo ir universalumo: pažįstama, miela tradicinė forma jose dera su silikono patogumu, švelniu paviršiumi ir akį traukiančiomis spalvomis. Kompanija taip pat skiria ypatingą dėmesį aukščiausiai produktų kokybei užtikrinti, tad gaminiai malonūs ne tik pažiūrėti, bet ir paliesti. 2013 m. ir 2014 m. POCHI pelnė Gero dizaino apdovanojimą (GOOD DESIGN AWARD) Japonijoje. Šiandien „PG Design“ piniginės džiugina vaikus ir suaugusiuosius visame pasaulyje: jas rasite garsiojo Modernaus meno muziejaus Niujorke parduotuvėje MoMA Design Store, taip pat daugybėje parduotuvių Japonijoje ir daugiau nei 40 užsienio šalių. Paprastas, bet mielas ir nesenstantis dizainas sužavės visus, nepriklausomai nuo amžiaus ar kultūrinių skirtumų!

PRODUKTŲ UNIKALUMAS/SAUGUMAS

– Praktiškumas ir patogumas. Piniginės lengvai ir patikimai uždaromos ir atidaromos, atsparios vandeniui, silikoninį paviršių lengva nuvalyti.
– Patvarumas. „PG Design“ naudojamas silikonas yra daug patvaresnis už gumą, taip pat atsparus itin aukštoms ir žemoms temperatūroms, tad piniginės tarnaus ilgus metus.
– Atsparumas karščiui. „PG Design“ kartą sulaukė atsiliepimo iš klientės, kuri netyčia nudegino silikoninę POCHI piniginę – pinigai ir kortelės piniginės viduje visiškai nenukentėjo!
– Draugiškumas aplinkai. Silikonas gaminamas iš silicio dioksido, randamo smėlyje, be to, nesuyra į mikro daleles, todėl yra daug draugiškesnis gamtai nei iš naftos gaminamas plastikas.
– Saugumas. „PG Design“ produktai pagaminti iš silikono, kuris, priešingai nei plastikas, neišskiria toksiškų medžiagų, tad yra visiškai saugus žmogaus organizmui. Įmonė taip pat užtikrina aukščiausią produktų kokybę: visi „PG Design“ gaminiai yra kuriami profesionalių kompanijos dizainerių Japonijoje, o gamybos procesas griežtai prižiūrimas ir vykdomas reguliariai tikrinamame fabrike Kinijoje.
– Apdovanojimai. 2013 m. ir 2014 m. „PG Design“ piniginės pelnė prizus Japonijos Gero dizaino apdovanojimuose (GOOD DESIGN AWARD).

Rinktis p+g design piniginaites


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2023 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: