Kaip „LaQ“ prisideda prie smegenų vystymosi šiandienos pasaulyje

Mūsų protėviai vystėsi daugiau nei 200 000 metų ir, naudodamiesi penkiais pojūčiais, davė pradžią mūsų žmonių civilizacijai. Mes, kaip šios civilizacijos palikuonys, naudojamės savo penkiais pojūčiais, išgyvendami žmogiškąsias emocijas bei mokydamiesi moralinių vertybių ir taisyklių.

Naujausi smegenų tyrimai įrodė, kad spartus informacinių technologijų (IT) progresas iš žmogaus smegenų reikalauja daugiau pastangų, valdant informaciją jau visiškai naujame lygyje. Šio naujo lygmens informacijos valdymas ypatingai susijęs su vizualine stimuliacija, kuri anksčiau nebuvo tokia įprasta žmogaus veiklai.

„LaQ“ gamintojo nuomone, šiandieninės socialinės problemos rodo, jog žmogus fiziškai nesugeba prisitaikyti prie sparčiai besivystančių technologinių pokyčių dinamikos. Todėl su „LaQ“ siekiama pakeisti vaikų žaidimų turinį ir rimtai permąstyti mūsų vaikus supančią aplinką, kad nuo mažų dienų jų mažos galvos išmoktų geriau adaptuotis prie nuolatinių milžiniškų informacinių technologijų ir apskritai aplinkos pokyčių.

„LaQ“ skatina vaikų smegenų vystymąsi

Kalbant mokslininkų kalba, „LaQ“ konstravimas skatina vaikų smegenų vystymąsi, stimuliuodamas asociacinės smegenų žievės kaktos skiltyje sritis, per kurias perduodama informacija apie spalvas ir formas, taip pat smegenų žievės momens skiltį viršugalvyje, kuri susijusi su erdviniu suvokimu, bei smegenėles ir motorinę smegenų sritį, kuri turi įtakos vaiko gabumų vystymuisi ir smulkiosios motorikos koordinacijai.

Ramybėje
Žaidžiant su LaQ

TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2021 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: