Keliaujančios mamos pataria. Žaislai kelionėms ir atostogoms.

Vasara – atostogų metas, o kas bent kartą yra ruošęsis tolimesnei kelionei su vaikais žino, kaip svarbu pasirūpinti jų užimtumu. Žaislai kelionėms, pasak keliavimo su vaikais entuziasčių mamų iš Keliaujančios mamos – ypač svarbūs, todėl jų pasirinkimas turi būti apgalvotas. Laiku kelionės metu paduotas žaislas gali nuraminti vaiką, nukreipti jo dėmesį, įtraukti į įdomų užsiėmimą ir neleisti nuobodžiauti.

zaislai keliaujant bi

Keliaujančios mamos“ dalinasi patarimais, kokius žaislus rinktis ir į ką atkreipti dėmesį, ruošiantis atostogoms ir ilgesnei kelionei automobiliu, ar lėktuvu. Taigi, kokie žaislai kelionėms tinka labiausiai:

  • Nedideli, lengvi, neužimantys daug vietos, telpantys į rankinę ar krepšį su būtinais mažyliui daiktais.
  • Lengvai prižiūrimi ir valomi. Kelionės metu žaislus valykite antibakterinėmis servetėlėmis, turėdami galimybę, nuplaukite muiluotu vandeniu.
  • Kiek įmanoma ilgiau prikaustantys vaiko dėmesį. Įvertinkite kokias veiklas ir kiek ilgai vaikas gales užsiimti su vienu žaisliuku.
  • Neturintys smulkių detalių, kurios galėtų pasimesti kelionės metu. Rinkitės žaislus, kurie gali būti pritvirtinami prie vežimėlio ar kuprinės.
  • Venkite žaislų keliančių triukšmą, ypač keliaujant lėktuvu. Geriau rinkitės tuos žaislus, kurių keliamas triukšmas netrukdytų pakeleiviams.
  • Venkite mylimiausių žaislų, kurių pametimas nuliūdintų vaiką. Tokie išgyvenimai gali ilgam apkartinti kelionę ar atostogas, tad geriau prieš vykstant į kelionę susitarti, kad vaiko mylimiausias žaislas liktų namuose.
  • Vyresniems vaikams leiskite žaislus kelionei išsirinkti patiems.

„Keliaujančios mamos“ išrinko žaisliukus iš japoniškų žaislų el. parduotuvės JAPOKO, kurie labiausiai tinkami vežtis į keliones ar atostogaujant:

Neplyštantis „Brain Builders“ laikraštis „Kūdikių žinios“. Užima ypač mažai vietos, labai lengvas ir lengvai prižiūrimas.

zaislai-kelionei-japoko

Veidrodinis „Brain Builders“ kamuolėlis „Atspindžiai“ – ypač aktualus ilgesnių kelionių automobiliu metu. Veidrodėlį galima tvirtinti prie automobilio lango, arba duoti vaikui į rankas. Mažyliui bus smagu veidrodiniame kamuolėlyje stebėti kintančius aplinkos vaizdus, arba save.

zaislai-kelionei-japoko

Interaktyvus „Brain Builders“ žaisliukas „Ufo“ – ilgam įtraukiantis vaiką. Žaidžiant šiuo žaislu kūdikis gali žnybti, traukti, stumti, spausti, sukti, griebti, plakti. Nedidelis, lengvai prižiūrimas.

zaislai-kelionei-japoko

Vaikams nuo 4-5 metų amžiaus kelionėms puikiai tinka japoniškas konstruktorius LaQ Basic 101. Su „LaQ“ pamiklinti pirščiukus galima ilgų skrydžių, ar kelionių automobiliu metu. „LaQ“ detalių jungimas yra labai įtraukianti veikla įvairaus amžiaus vaikams.

Renkantis kramtuką kelionėms, svarbu atkreipti dėmesį, ar galėsite jį patogiai ir higieniškai laikyti tuo metu, kai mažyliui jo nereikės. Todėl rekomenduojame kramtuką turintį dėkliuką, kuriame galite saugiai/higieniškai laikyti kramtuką ir paduoti jį mažyliui vos prireikus. Mūsų pasirinkimas – EDISONmama kramtukas „Šokoladinis bananas” su dėklu.

zaislai-kelionei-japoko

Pravartu pagalvoti ir apie patogius valgymo įrankius su dėkliuku, kad mažylis kelionės metu galėtų saugiai užkandžiauti. Japonų kompanijos EDISONmama valgymo įrankiai kūdikiams ir vaikams su dėkliukais yra skirti higieniškam laikymui, todėl ypač patogūs naudoti kelionių metu.

Dar vienas triukas, kurį rekomenduoja „Keliaujančios mamos“, artėjant kelionei įsigyti naują žaislą, arba paslėpti kūdikiui/vaikui jau žinomą žaisliuką, leisti jo pasiilgti ir parodyti tik kelionės metu. Toks žaislas „siurprizas“, apie kurį vaikas nežino, įteiktas kokiu nors sunkiu momentu, pavyzdžiui, viduryje ilgo skrydžio, ar laukiant oro uosto laukimo salėje, jums padės nuraminti mažylį ir nukreipti jo dėmesį, bei sudominti ir įtraukti į įdomią veiklą.

Tinkamai kelionėms parinkti žaislai ir produktai kūdikiams padės užtikrinti, kad atostogos praeis linksmai, o jūs grįšite pailsėję ir prisirinkę įspūdžių ilgam. „Keliaujančios mamos“ ir „Japoko“ Jums link įsimintinų kelionių!


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2024 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: