Konstravimas su „LaQ” stovyklose

Ieškantiems įdomių edukacinių veiklų stovykloms – kūrybinės dirbtuvės su japonišku konstruktoriumi LaQ.

Tai įdomi ir įtraukianti edukacinė – kūrybinė grupinė veikla bet kokiu oru. Dirbtuvių metu „LaQ“ konstravimas suteikia vaikams galimybę įsivaizduoti ir sukurti savo pačių pasaulį. Šis japoniškas konstruktorius skatina vaikus panaudoti visą savo fantaziją ir kūrybiškumą ieškant būdų suteikti apčiuopiamą pavidalą tam, ką sukuria jų vaizduotė. Užsiėmimų metu atsižvelgiama į individualius vaikų gebėjimus, siekiant puoselėti unikalią pasaulėjautą ir individualią raišką. Kiekvienas vaikas yra ypatingas savo mintimis ir saviraiška, tad mokymosi ir žaidimo procesas kiekvienam būna vis kitoks.

Edukacinėse – kūrybinėse dirbtuvėse vaikai konstruos su japoniškais konstruktoriais „LaQ“, sužinos bei išmoks įvairių konstravimo technikų, čia pat jas išbandys kurdami modelius pagal realaus dydžio schemas arba konstruodami savo fantazijos kūrinius.

“LaQ” kūrybinėse dirbtuvėse vaikai susipažins su įkvėpimo šaltiniais, slypinčiais japonų kultūroje, lėmusiais konstruktoriaus atsiradimo istoriją. Dirbtuvių metu vaikai sužinos kuo “LaQ” skiriasi nuo kitų konstruktorių ir kokias unikalias figūras galima sukonstruoti iš jo detalių.

Kiekvienas vaikas, iš „LaQ“ detalių sukonstravęs savo sugalvotą modelį, dovanų išsineš „LaQ“ kūrėjo diplomą!

Edukacinių – kūrybinių dirbtuvių išskirtinumas – patrauklus mokymasis per žaidimą, kurio metu vaikai aktyviai ir įdomiai praleidžia laiką, susipažįsta su naujais dalykais, praplečia akiratį, lavina vaizduotę.

Mokymasis per žaidimą ypač aktualus vaikams, nes skatina jų norą dalyvauti, įsitraukti į grupines užduotis, padeda lengviau išlaikyti dėmesį. Dirbtuvių metu informacija pateikiama trumpai ir įdomiai, didelis dėmesys skiriamas vaikų skatinimui bandyti ir kurti patiems.

Edukacinės – kūrybinės „LaQ“ dirbtuvės labiausiai ugdo vaikų kūrybiškumą. Dirbtuvių metu taipogi ugdoma pažinimo, mokėjimo mokytis ir kitos kompetencijos, plečiamas akiratis, įgyjamos naujos žinios. Vienas iš pagrindinių kūrybinių dirbtuvių uždavinių – skatinti vaikų atradimo ir pažinimo džiaugsmą, norą kurti ir išreikšti save.

Dirbtuvių metu vaikai mokosi komandinio darbo. Atlikdami užduotis grupėse vaikai tarpusavyje dalijasi įspūdžiais, mokosi bendrauti ir komunikuoti vieni su kitais.

Dirbtuvių metu taikomos praktinės užduotys, vaikai mokomi konstruoti modelius skirtingomis, dirbtuvių metu aptariamomis, konstravimo technikomis. Užsiėmimų metu lavinama smulkioji pirštų motorika, kas ypač aktualu priešmokyklinių ir pradinių klasių amžiaus vaikams.

Užsiėmimai pritaikomi prie skirtingų amžiaus grupių poreikių, galimybių priimti ir suvokti informaciją, smulkiosios motorikos gebėjimų.

Japoniški edukaciniai konstruktoriai LaQ lavina:

  • kūrybiškumą
  • erdvinį suvokimą
  • loginį – matematinį mąstymą
  • inžinerinius – architektūrinius gebėjimus
  • dėmesio koncentraciją, susikaupimą ir kantrybę
  • problemų sprendimo įgūdžius
  • smulkiąją motoriką bei vaizduotę

Dirbtuvių temos

Pagal poreikį iš anksto gali būti derinami teminiai užsiėmimai (pvz. dinozaurų, gyvūnų, augalų, robotų ar kt. temomis).

Vieta

Užsiėmimai yra išvažiuojamieji, t.y. vyksta su užsakovu iš anksto suderintoje vietoje.

Mes garantuojame įdomų, įtraukiantį ir prasmingą laiką konstruojant drauge! SUSITIKIME!


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


Dalintis: