LaQ kūrėjų darbai ieškantiems įkvėpimo

Konstruktorius „LaQ“ labai populiarus visame pasaulyje, o jį konstruoti mėgsta ne tik vaikai, bet ir suaugę. Konstruktorius „LaQ“ unikalus tuo, kad nėra to, ko nebūtų įmanoma sukonstruoti vos iš 7 rūšių jo detalių. Plačios „LaQ“ galimybės įgalina konstravimo entuziastus ir „LaQ“ gerbėjus kurti pačius įvairiausius modelius, neribojant savo fantazijos.

Savo sukonstruotų modelių nuotraukomis „LaQ“ kūrėjai dalinasi ir socialiniuose tinkluose. Kai kurie jų – sutraukę platų gerbėjų būrį, o jų konstruojami modeliai sulaukia daug dėmesio ir pagyrų. Pažengę „LaQ“ kūrėjai konstruoja ypač meniškus, įvairių tematikų modelius, pradedant robotais ir motociklais, baigiant lėlių namais, ar interjero puošimui skirtais modeliais, kaip pavyzdžiui kalendoriaus stoveliai. Šių kūrėjų darbai – tikras įkvėpimas kiekvienam „LaQ“ gerbėjui. Norime jums pristatyti „LaQ“ kūrėjus, kuriuos verta sekti Instagram platformoje, jei ieškote idėjų ir įkvėpimo savo konstruojamiems modeliams.

Shochan.l – Japonijoje rengiamo „LaQ Art“ festivalio 2019 metų čempionas.

konstruktorius laq

Nasakwa – trisdešimt keturių „LaQ“ schemų žurnalų autorius iš Tokijo. Savo sukonstruotų modelių video įrašais dalinasi ir Youtube kanale, bei Twitter platformoje.

konstruktorius laq

Haru_chi_chi – bene meniškiausius objektus konstruojantis „LaQ“ kūrėjas, kurio kiekvienas modelis – lyg mažas meno kūrinys.

konstruktorius laq

Heide_laq – „LaQ“ kūrėja, „LaQ“ meno konkursų dalyvė ir nugalėtoja, konstruojanti unikalias gėles ir kitus originalius modelius.

konstruktorius laq

Marinapple.u – trijų vaikų mama, kuri kartu su vaikais konstruoja ypač originalius kiekvieno mėnesio kalendoriaus rėmelius ir kitus išskirtinius „LaQ“ modelius.

konstruktorius laq

Niyaasan_laq – „LaQ Art“ festivalio čempionas, daugiausiai konstruojantis mistines būtybes ir transporto priemones.

konstruktorius laq

Maimai010614 – berniukas iš Japonijos, kurio tėvai kasdien Instagram paskyroje dalinasi jo sukonstruotais modeliais.

konstruktorius laq

Nao_ume28 – dar vienas „LaQ“ kūrėjas, Instagram paskyroje besidalinantis savo ir savo vaikų sukonstruotais modeliais.

konstruktorius laq

Y_u_ring – popamokinės veiklos organizatorė, kuri dalinasi ypač originaliais savo ir vaikų sukonstruotais teminiais „LaQ“ modeliais.

konstruktorius laq

_earth_3 – dar vienas kūrėjas, kuriantis ypač spalvingus ir nuotaikingus „LaQ“ modelius.

konstruktorius laq

Konstruktorius „LaQ“ sutraukia ir platų kūrėjų ratą Lietuvoje. Penktus metus vykstantis konkursas „LaQ kūrėjai“ sulaukia vis kūrybingesnių lietuvaičių konstruotojų darbų. Jei ir jus sužavėjo japoniškas konstruktorius „LaQ“ ir mėgstate konstruoti, kviečiame dalyvauti „LaQ kūrėjų“ konkurse. Jums tereikia nufotografuoti savo originalų sukonstruotą modelį ir jo nuotrauką atsiųsti mums, el. paštu konkursas@japoko.lt. Laiške parašykite konstruotojo vardą, amžių ir sukonstruoto modelio pavadinimą. Laimėtojus skelbiame kas 1-2 mėnesius (kuomet susirenka pakankamas dalyvių skaičius), o finalininkų modelių nuotraukomis dalinamės JAPOKO Facebook paskyroje. Metinio konkurso nugalėtojai renkami ir apdovanojami kasmet, balandžio mėnesį. Metinio konkurso „LaQ kūrėjai“, pirmų trijų vietų nugalėtojai laimi ypač vertingus prizus – 99 € vertės „LaQ“ Bonus SET konstruktorius.


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


Dalintis: