MOCHI ryžių kramtukai

Kūdikiams kurie laižo, kramto ir tyrinėja aplinką viską ragaudami, japonai sukūrė specialius kramtukus ir žaislus iš ryžių „Mochi“.

Natūralūs „Mochi“ aksesuarai ir žaislai yra sukurti pasitelkus ryžių plastiko technologiją, kur 51% gaminio sudėties sudaro Japonijoje užauginti ryžiai, kurie yra sumaišomi su specialiais ingredientais, taip sukuriant 100% saugų ir tvarų ryžių plastiką (video). „Mochi“ produktuose nėra jokių žalingų dažų ar klijų – tai leidžia jums jaustis ramiems, kad pirmasis žaislas, kurį jūsų vaikas „paragaus”, bus 100% ekologiškas ir 100% smagus žaisti. „Mochi“ prekinis ženklas didžiuojasi savo meistriškumu, gaminant natūralius produktus, teikiamus žemės – tiesiai jums į rankas. Visi „Mochi“ produktai yra pagaminti rankomis Japonijoje.

Natūralūs „Mochi“ aksesuarai ir žaislai yra sukurti pasitelkus ryžių plastiko technologiją, kur 51% gaminio sudėties sudaro Japonijoje užauginti ryžiai, kurie yra sumaišomi su specialiais ingredientais, taip sukuriant 100% saugų ir tvarų ryžių plastiką. „Mochi“ produktuose nėra jokių žalingų dažų ar klijų – tai leidžia jums jaustis ramiems, kad pirmasis žaislas, kurį jūsų vaikas „paragaus”, bus 100% ekologiškas ir 100% smagus žaisti. „Mochi“ prekinis ženklas didžiuojasi savo meistriškumu, gaminant natūralius produktus, teikiamus žemės – tiesiai jums į rankas. Visi „Mochi“ produktai yra pagaminti rankomis Japonijoje.

Rinktis

„Mochi“ kaladėlės
„Mochi“ žaislai kūdikiams
„Mochi“ kaladėlės
„Mochi“ trimitas
„Mochi“ kaladėlės
„Mochi“ žiedelis

RYŽIŲ PLASTIKO KRAMTUKAI „MOCHI“ – IŠSKIRTINĖS KOKYBĖS IR DIZAINO KRAMTUKAI, NETURINTYS ANALOGŲ LIETUVOJE.

Ryžių plastiko kramtukai „Mochi“ – išskirtinės kokybės ir dizaino kramtukai, neturintys analogų Lietuvoje. Įsigyti galite čia: https://japoko.lt/27-ryziu-kramtukai 🇯🇵

Posted by Japoko on 2019 m. vasario 25 d., pirmadienis
Dalintis: