Mokymasis ir atradimai žaidžiant su „LaQ“

KŪRYBINGUMAS

Visuomenė, kurioje gyvename, greitai keičiasi. Tam, kad spėtume sekti naujoves ir prisitaikytume prie nuolat kintančios aplinkos, turime būti kūrybiški ir atrasti būdų naujoms problemoms spręsti. Kūrybingumas – vienas svarbiausių gebėjimų XXI amžiuje! Taigi darželiuose, mokyklose ir vaikų ugdymo centruose  svarbu skirti dėmesio vaikų kūrybiškumo ir gebėjimo spręsti problemas lavinimui. Pažanga neįmanoma be kūrybiškumo!

DAUGIALYPIS INTELEKTAS

Visi vaikai yra savaip gabūs ir protingi (tai vadiname daugialypiu intelektu) – tai lemia jų polinkį į skirtingas veiklas. Mokant vaikus dažnai svarbu ne didinti intelektą, bet jį pažinti ir tinkamai panaudoti.  Šiuos gabumus būtina įžvelgti, skirti jiems dėmesio ir juos išbandyti.

Pernelyg dažnai pabrėžiame tai, ko žmogus nesugeba. Pakeitus požiūrį ir sutelkus dėmesį į tai, ką vaikas gali padaryti ir kas jam sekasi, ugdoma savivertė bei savigarba, o mokymasis ima teikti malonumo.

GABUMAI

Gabumų būna įvairių: šalia kalbinių ir matematinių įgūdžių egzistuoja kūrybiškumas ir gebėjimas spręsti problemas, muzikalumas, ritmo pojūtis, stambioji ir smulkioji motorika, socialinis ir emocinis intelektas, taip pat gebėjimas savarankiškai tobulėti ir padėti augti kitiems. Kiekvieno vaiko gabumai ir intelektas skiriasi, ir kad šie gabumai atsiskleistų ir lavėtų, būtina juos tinkamai skatinti.

Žaidimas su „LaQ“ – tai puikus būdas pažinti ir ugdyti savitus vaikų gabumus ir polinkius. Tarp jų yra gebėjimas ilgai išlikti susikaupus, smulkioji motorika, erdvinis intelektas, loginis mąstymas, kūrybiškumas, vaizduotė ir saviraiška. Tai – 7 gabumai, kuriuos įžvelgti ir visapusiškai lavinti padeda „LaQ“ konstravimas.

Atraskite savo ir savo mokinių gabumus!


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: