Nuo ko pradėti, jeigu biudžetas mažas/ribotas

Dažnai girdime, kad pedagogus žavi „LaQ“ unikalumas, išskirtinė kokybė, neribotos galimybės, platus pritaikomumas projektinėje, popamokinėje veikloje bei įvairiose pamokose. Žinodami, kad ugdymo įstaigų biudžetai yra riboti, paruošėme patarimus, nuo ko pradėti turint minimalias finansines galimybes.

KAINA IKI 10 EUR

Rinkiniai Basic 001 (2D) ir Basic 85 (3D) tinka individualiam darbui su vienu vaiku. Šiuos rinkinius renkasi logopedai, psichologai, mokytojai, auklėtojai ar vaikų raidos specialistai, dirbantys su vaikais individualiai. Abu mini rinkiniai taip pat tinkami individualiai pažinčiai su „LaQ“ galimybėmis, jungimo/išardymo principu ir pan.

KAINA IKI 15 EUR

Su Basic 101 gali konstruoti 2–4 (4–7 metų) vaikai. Rinkinyje yra net 46 2D instrukcijos, du dideli konstravimo instrukcijų lapai (vienu lapu vienu metu gali dalintis du vaikai, ilgalaikiam naudojimui lapus rekomenduojame įlaminuoti). Su šiuo rinkiniu nesukonstruosite 3D figūrų, bet jo tikrai pakaks pamatyti vaikų įsitraukimą, konstruktoriaus kūrybines ir modeliavimo/konstravimo galimybes. Rinkinys puikiai tinka, kai reikia užimti ar paskatinti nedidelę grupę vaikų.

KAINA IKI 30 EUR

Rinkiniai Basic 201 yra skirti perprasti „LaQ“ konstruktoriaus 3D technikoms. Jas galite išmėginti su 1–2 (7–8 metų) vaikais. Šie rinkiniai taip pat puikiai tinka bibliotekose, vaikų poilsio vietose, kur lankosi nedidelės grupelės vaikų ar pavieniai lankytojai.


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2021 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: