Prasmingų dovanų idėjos

Renkant dovaną, kuri pradžiugintų, nustebintų, ilgai nenusibostų ir būtų naudinga, tenka gerokai pasukti galvą. Ieškodami dovanos norime, kad ji būtų originali, unikali ir išskirtinė. Tam, kad palengvinti jūsų paieškas, parengėme šį JAPOKO.LT japoniškų dovanų gidą, kuriame dovanų idėjos visiems: pradedan kūdikiu, vaiku, paaugliu, ir baigiant suaugusiu.

Atrinkome ir į Lietuvą atvežėme geriausia, ką radome Japonijoje. Tikimės, kad mūsų su meile ir atidumu atrinktos dovanos pradžiugins jūsų draugus ir artimuosius, nuo mažiausio, iki didžiausio, bei leis pajusti Japonijos dvasią.


kaledines dovanos vaikams

Spręsdami ką dovanoti vaikui, atkreipiame dėmesį į tai, kad žaislas būtų ne tik smagus, bet ir lavinantis, taipogi norime būti tikri dėl žaislo saugumo. Šiuolaikiniai vaikai imlūs, linkę eksperimentuoti ir kurti. Kad paskatinti juos tyrinėti ir skleistis kūrybiškumui, svarbu dovanoti tinkamus, į žaidimą įtraukiančius žaislus.

Nuo gimimo iki 1 metų

Naujagimiams ir vaikams iki 1 metų rekomenduojame populiariausių „Brain Builders“ žaislų rinkinį TOP5, į kurį atrinkome pačius populiariausius ir Lietuvoje perkamiausius žaisliukus iš „Brain Builders“ serijos. Šios serijos išskirtinumas tas, kad ji buvo sukurta galvojant apie kūdikių smegenų stimuliavimą ir raidos progresą per žaidimą. Pagal japonių mamų dienoraščius sukurti „Brain Builders“ žaislai kūdikiams skatina naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą. 

Pirmenybę teikiantiems tvarumui – rekomenduojame vienintelius Lietuvoje žaislus iš ryžių bioplastiko„Mochi“. Natūralūs „Mochi“ aksesuarai ir žaislai yra sukurti pasitelkus ryžių plastiko technologiją, kur 51% gaminio sudėties sudaro Japonijoje užauginti ryžiai. „Mochi“ produktuose nėra jokių kenksmingų medžiagų – dovanodami tokį žaislą kūdikiui galėsite būti ramūs, kad žaislas kurį jis „paragaus”, bus saugus. Šie žaislai taipogi tinkami dovanoti tiems, kam ypač svarbus estetiškas žaislų dizainas, švelnios spalvos.

dovanu idejos

„Mochi“ pavadinimas kilęs iš ypač populiaraus japoniško skanėsto – ryžių pyragėlio Mochi. Šie kramtukai ir žaislai į japonišką skanėstą panašūs ne tik spalva, forma ir tekstūra (dėl ryžių esančių sudėtyje jie ypač malonūs liesti), bet ir tuo, kad kaip ir Mochi skanėstų gamybai, naudojami Japonijoje užauginti ryžiai.

dovanu idejos

1 – 4 metai

Magnetinis konstruktorius „People Blocks“ buvo sukurtas nedidelėms, ankstyvo (virš 12 mėnesių amžiaus) ir ikimokyklinio amžiaus vaikų rankelėms. Šių kaladėlių viduje yra magnetai, dėl kurių statymas tampa paprastas įvairaus amžiaus vaikams. „People Blocks“ kaladėlės skirtos lavinti motorinius, loginius ir kūrybinius įgūdžius ankstyvame amžiuje.

dovanu idejos

„People Blocks“ kaladėlių konstravimas – ne tik smagus užsiėmimas, tačiau mokina vaikus sekti instrukcijas, bei atrasti ir kurti savo sugalvotus statinius, taip padedant skleistis vaiko vaizduotei. Ant konstruktoriaus detalių esantys taškeliai skatina vaikus logiškai mąstyti ir atrasti įvairias galimas detalių jungimo kombinacijas ir figūras, nes ne visos kaladėlių pusės limpa tarpusavyje.

dovanu idejos

„Jabber Ball“ emociniai žaisliukai skleisdami smagų garsą ir nuotaikingai iškišdami liežuvėlį akimirksniu įtraukia į žaidimą ir dovanoja daug džiugesio! Tinkami žaisti nuo 18 mėn., tačiau mėgiami įvairaus amžiaus vaikų ir netgi paauglių! „Jabber Ball“ pakabukais galima puošti vaikų kuprines ir rankines. Unikalaus dizaino maigomi žaisliukai yra ypač malonūs liesti, o jų skleidžiamas garsas ir šmaikščiai išlendantis liežuvėlis privers nusišypsoti kiekvieną.

dovanu idejos

5 – 12 metų

Jei ieškote ne tik įdomios, bet ir naudingos dovanos – daugiau nei 25 metus Japonijoje gaminamas ir daug įvairių apdovanojimų laimėjęs konstruktorius „LaQ“ yra tai, ko jums reikia. Vos su 7 skirtingų rūšių „LaQ“ detalėmis galima konstruoti pačius įvairiausius plokščius (2D) ir erdvinius (3D) modelius. Konstruktoriaus paprastumas ir unikalumas atveria beribes kūrybos ir jo pritaikymo galimybes. Konstravimas su „LaQ“ ugdo: kūrybiškumą ir vaizduotę, saviraišką, lavina matematinį, loginį ir erdvinį mąstymą, moko susikaupti, skatina smulkiosios motorikos vystymąsi.

dovanu idejos

Šį konstruktorių kartu konstruoti gali įvairaus amžiaus vaikai, pavydžiui, rinkinys „Bonus Set“ idealiai tinka dovanoti šeimai, turinčiai skirtingo amžiaus vaikų. „Bonus Set“ rinkinyje rasite tiek pačius paprasčiausius, plokščius modelius, kuriuos gali konstruoti net 4-mečiai, tiek ir sudėtingus 3D modelius, kurie bus tikras iššūkis paaugliams ar net suaugusiems.

dovanu idejos

LaQ konstruktorius galite rinktis pagal sudėtingumo lygius ir dominančias temas. Turime ką pasiūlyti gyvūnų, technikos ir dinozaurų gerbėjams, mergaitės mėgsta „Sweet collection“ serijos „LaQ“ konstruktorius. Norintiems išbandyti skirtingas „LaQ“ konstravimo technikas, rekomenduojame rinktis rinkinius iš „Basic serijos“.

dovanu idejos

Ieškantiems ne tik smagios, bet ir praktiškos dovanos – rekomenduojame japoniško dizaino silikonines „P+G design“ POCHI pinigines. Šios smagios piniginaitės tiks vaikams, kurie mokosi taupyti ir planuoti savo finansus. Jos tinka ne tik monetoms ir popieriniams pinigams, bet ir įvairių smulkmenų saugojimui. Didesnės piniginės (žaidimų pultelis ir fotoaparatas) idealiai tinka ir banko, bei nuolaidų kortelių laikymui. Piniginės lengvai ir patikimai uždaromos ir atidaromos, atsparios vandeniui, silikoninį paviršių lengva nuvalyti.

dovanu idejos

Visi patvirtins, kad turbūt didžiausias iššūkis – išrinkti dovaną paaugliui. Kartais atrodo, kad tai – neįmanoma misija. Dovanos jiems turi būti šiuolaikiškos, ne retam svarbu gauti dovanų madingus ir tarp paauglių populiarius dalykus.

Dovanų idėjos paaugliams

Jei norite nustebinti ir padovanoti kažką netikėto, rekomenduojame JAPOKO dovanų rinkinius, kuriuose rasite jaunimo mėgiamus prekės ženklus. Rinkiniuose rasite ne tik japoniškus, jaunimo ypač pamėgtus saldumynus, kultinius, Tik Tok socialiniame tinkle milijoninių peržiūrų sulaukiančius japoniškus gaiviuosius gėrimus RAMUNE, bei visame pasaulyje populiarias biskvitines lazdeles POCKY, japoniško dizaino kojines, rašiklius, ar trintukus-dėliones IWAKO.

dovanu idejos

Dovanų idėjos suaugusiems

Ieškote ir nuotaikingos, ir kartu praktiškos dovanos? Japoniško dizaino „Sukeno“kojinės ne tik šildys kojas, bet ir nustebins dovanos gavėją savo išskirtinumu. Merginoms ir moterims – originaliai kaip spurgos ar saldainiai supakuotos kojinės, vaikinams ir vyrams – kojinės supakuotos kaip suši gabalėliai, ar futbolo kamuoliai.

dovanu idejos
dovanu idejos

Puoselėjantiems grožį ir sveikatą, dovanokite „Dr. Ohhira“ dovanas iš Japonijos. Gerosios bakterijos, fermentuotas ekstraktas, geriamas kolagenas, kremas, ar muilas pradžiugins kiekvieną, besirūpinantį savimi. „Dr. Ohhira“, tai Japonų mikrobiologo sukurtos, laiko patikrintos formulės ir natūralūs ingredientai. Dovanokite artimiesiems sveikatos palinkėjimą su pasaulinį pripažinimą pelniusiais produktais.

dovanu idejos

Ieškantiems išskirtinės dovanų idėjos, visada rekomenduojame japoniškų dovanų rinkinius, kuriuose rasite populiarius japoniškus skanėstus ir originalias dovanas reprezentuojančias Japonijos kultūrą.

dovana vyrui

Tikimės, kad šios dovanų idėjos palengvins jūsų paieškas ir padės be vargo išrinkti tai, kas pradžiugins sveikinamą žmogų.


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2021 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: