Prasmingų dovanų idėjos

Renkant dovaną, kuri pradžiugintų, nustebintų, ilgai nenusibostų ir būtų naudinga, tenka gerokai pasukti galvą. Ieškodami dovanos norime, kad ji būtų originali, unikali ir išskirtinė. Tam, kad palengvinti jūsų paieškas, parengėme šį JAPOKO.LT japoniškų dovanų gidą, kuriame dovanų idėjos visiems: pradedan kūdikiu, vaiku, paaugliu, ir baigiant suaugusiu.

Atrinkome ir į Lietuvą atvežėme geriausia, ką radome Japonijoje. Tikimės, kad mūsų su meile ir atidumu atrinktos dovanos pradžiugins jūsų draugus ir artimuosius, nuo mažiausio, iki didžiausio, bei leis pajusti Japonijos dvasią.


dovanu idejos bi

Spręsdami ką dovanoti vaikui, atkreipiame dėmesį į tai, kad žaislas būtų ne tik smagus, bet ir lavinantis, taipogi norime būti tikri dėl žaislo saugumo. Šiuolaikiniai vaikai imlūs, linkę eksperimentuoti ir kurti. Kad paskatinti juos tyrinėti ir skleistis kūrybiškumui, svarbu dovanoti tinkamus, į žaidimą įtraukiančius žaislus.

Nuo gimimo iki 1 metų

Naujagimiams ir vaikams iki 1 metų rekomenduojame populiariausių „Brain Builders“ žaislų rinkinį TOP5, į kurį atrinkome pačius populiariausius ir Lietuvoje perkamiausius žaisliukus iš „Brain Builders“ serijos. Šios serijos išskirtinumas tas, kad ji buvo sukurta galvojant apie kūdikių smegenų stimuliavimą ir raidos progresą per žaidimą. Pagal japonių mamų dienoraščius sukurti „Brain Builders“ žaislai kūdikiams skatina naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą. 

Jei ieškote dovanos smalsiems ir pasaulį pradedantiems tyrinėti mažyliams, kviečiame susipažinti su vienu mylimiausių vaikų priežiūros priemones kuriančių prekinių ženklų Japonijoje – EDISONmama. Ši japonų kompanija kuria ir gamina daugiafunkcinius produktus kūdikiams ir jų tėvams, palengvinančius kasdienybę ir padedančius mažyliams tapti savarankiškais, bei didžiuotis pirmaisiais savo pasiekimais. EDISONmama asortimente rasite ypač ergonomiškus, saugius ir minkštus kramtukus kūdikimas nuo 3 mėn., pirmuosius dantų šepetėlius, stalo įrankius, bei indus kūdikiams ir vaikams.

dovanu idejos Edisonmama bi

Pirmenybę teikiantiems tvarumui – rekomenduojame vienintelius Lietuvoje žaislus iš ryžių bioplastiko„Mochi“. Natūralūs „Mochi“ aksesuarai ir žaislai yra sukurti pasitelkus ryžių plastiko technologiją, kur 51% gaminio sudėties sudaro Japonijoje užauginti ryžiai. „Mochi“ produktuose nėra jokių kenksmingų medžiagų – dovanodami tokį žaislą kūdikiui galėsite būti ramūs, kad žaislas kurį jis „paragaus”, bus saugus. Šie žaislai taipogi tinkami dovanoti tiems, kam ypač svarbus estetiškas žaislų dizainas, švelnios spalvos.

dovanu idejos

„Mochi“ pavadinimas kilęs iš ypač populiaraus japoniško skanėsto – ryžių pyragėlio Mochi. Šie kramtukai ir žaislai į japonišką skanėstą panašūs ne tik spalva, forma ir tekstūra (dėl ryžių esančių sudėtyje jie ypač malonūs liesti), bet ir tuo, kad kaip ir Mochi skanėstų gamybai, naudojami Japonijoje užauginti ryžiai.

1 – 4 metai

Magnetinis konstruktorius „People Blocks“ buvo sukurtas nedidelėms, ankstyvo (virš 12 mėnesių amžiaus) ir ikimokyklinio amžiaus vaikų rankelėms. Šių kaladėlių viduje yra magnetai, dėl kurių statymas tampa paprastas įvairaus amžiaus vaikams. „People Blocks“ kaladėlės skirtos lavinti motorinius, loginius ir kūrybinius įgūdžius ankstyvame amžiuje.

dovanu idejos

„People Blocks“ kaladėlių konstravimas – ne tik smagus užsiėmimas, tačiau mokina vaikus sekti instrukcijas, bei atrasti ir kurti savo sugalvotus statinius, taip padedant skleistis vaiko vaizduotei. Ant konstruktoriaus detalių esantys taškeliai skatina vaikus logiškai mąstyti ir atrasti įvairias galimas detalių jungimo kombinacijas ir figūras, nes ne visos kaladėlių pusės limpa tarpusavyje.

dovanu idejos

„Jabber Ball“ emociniai žaisliukai skleisdami smagų garsą ir nuotaikingai iškišdami liežuvėlį akimirksniu įtraukia į žaidimą ir dovanoja daug džiugesio! Tinkami žaisti nuo 18 mėn., tačiau mėgiami įvairaus amžiaus vaikų ir netgi paauglių! „Jabber Ball“ pakabukais galima puošti vaikų kuprines ir rankines. Unikalaus dizaino maigomi žaisliukai yra ypač malonūs liesti, o jų skleidžiamas garsas ir šmaikščiai išlendantis liežuvėlis privers nusišypsoti kiekvieną.

dovanu idejos

Medinių žaislų gerbėjams rekomenduojame pasižvalgyti po kompanijos iš Tailando PlanToys žaislų asortimentą. Įvairūs lavinamieji mediniai žaislai, žaislai žaisti rolių žaidimus,

5 – 12 metų

Jei ieškote ne tik įdomios, bet ir naudingos dovanos – daugiau nei 25 metus Japonijoje gaminamas ir daug įvairių apdovanojimų laimėjęs konstruktorius „LaQ“ yra tai, ko jums reikia. Vos su 7 skirtingų rūšių „LaQ“ detalėmis galima konstruoti pačius įvairiausius plokščius (2D) ir erdvinius (3D) modelius. Konstruktoriaus paprastumas ir unikalumas atveria beribes kūrybos ir jo pritaikymo galimybes. Konstravimas su „LaQ“ ugdo: kūrybiškumą ir vaizduotę, saviraišką, lavina matematinį, loginį ir erdvinį mąstymą, moko susikaupti, skatina smulkiosios motorikos vystymąsi.

laq bi

Šį konstruktorių kartu konstruoti gali įvairaus amžiaus vaikai, pavydžiui, rinkinys „Bonus Set“ idealiai tinka dovanoti šeimai, turinčiai skirtingo amžiaus vaikų. „Bonus Set“ rinkinyje rasite tiek pačius paprasčiausius, plokščius modelius, kuriuos gali konstruoti net 4-mečiai, tiek ir sudėtingus 3D modelius, kurie bus tikras iššūkis paaugliams ar net suaugusiems.

laq bi

LaQ konstruktorius galite rinktis pagal sudėtingumo lygius ir dominančias temas. Turime ką pasiūlyti gyvūnų, technikos ir dinozaurų gerbėjams, mergaitės mėgsta „Sweet collection“ serijos „LaQ“ konstruktorius. Norintiems išbandyti skirtingas „LaQ“ konstravimo technikas, rekomenduojame rinktis rinkinius iš „Basic serijos“.

laq bi

Ieškantiems ne tik smagios, bet ir praktiškos dovanos – rekomenduojame japoniško dizaino silikonines „P+G design“ POCHI pinigines. Šios smagios piniginaitės tiks vaikams, kurie mokosi taupyti ir planuoti savo finansus. Jos tinka ne tik monetoms ir popieriniams pinigams, bet ir įvairių smulkmenų saugojimui. Didesnės piniginės (žaidimų pultelis ir fotoaparatas) idealiai tinka ir banko, bei nuolaidų kortelių laikymui. Piniginės lengvai ir patikimai uždaromos ir atidaromos, atsparios vandeniui, silikoninį paviršių lengva nuvalyti.

dovanu idejos

Mokantiems vaikus finansinio raštingumo ir taupymo kviečiame dovanoms rinktis „Jiggy Bank“ taupykles. Interaktyvi „Jiggy Bank“ taupyklė yra nuotaikinga vieta monetoms laikyti ir taupyti. Paspaudus jos šonus pasigirsta nuotaikingas jibber-jabber garsas, kiaulaitė iškiša liežuvį ir judina savo snukutį. Idealiai tinka, kai norisi padovanoti ne tik gera nuotaika užkrečiančią, bet ir naudingą dovaną. Vaikams tai puiki priemonė taupyti, skaičiuoti ir planuoti savo išlaidas!

Kendama – tradicinis japoniškas žaislas, sukurtas dar XIV a. ir iki šiol populiarus ne tik Japonijoje, bet visame pasaulyje. Kendamą sudaro dvi dalys: KEN (japoniškai kardas) – medinė lazdelė su smailia viršūne ir 3 įgaubtais kaušeliais (2 iš šonų ir 1 apačioje) ir DAMA (japoniškai kamuolys) kamuoliukas su skylute, pririštas virvele prie lazdelės. Kendama žaidimo tikslas – mėtant kamuoliuką, bandyti jį perverti lazdelės viršūne, arba sugauti kamuoliuką su vienu iš trijų kaušelių. Žaidimas su Kedama lavina rankų bei akių koordinaciją, kūno pusiausvyrą, skirtas aktyviam laisvalaikiui. Tinka dovanoti tiek vaikams ir paaugliams, tiek ir suaugusiems. Su kendama gali žaisti ir pradedantys, ir patyrę žaidėjai.

Jei ieškote smulkios dovanėlės-staigmenos, verta atkreipti dėmesį į šviečiančias tamsoje akvariumų žuvytes-siurprizus „GloQuarium”. Tokia dovana ypač patiks vaikams, mėgstantiems išpakavimo ir staigmenos momentą, kai iki paskutinės akimirkos nežinai, ką rasi viduje. „GloQuarium” viduje vaikas ras vieną iš devynių akvariumo žuvyčių. Surinkus keletą žuvyčių, galima kurti ir žaisti vaidmenų žaidimą „Akvariumas“. Žuvytės plaukiojimo gylis reguliuojamas įpylus į ją šilto vandens. Tvari siurprizo pakuotė pagaminta iš perdirbto popieriaus, ant jos galima piešti.

Visi patvirtins, kad turbūt didžiausias iššūkis – išrinkti dovaną paaugliui. Kartais atrodo, kad tai – neįmanoma misija. Dovanos jiems turi būti šiuolaikiškos, ne retam svarbu gauti dovanų madingus ir tarp paauglių populiarius dalykus.

Dovanų idėjos paaugliams

Jei norite nustebinti ir padovanoti kažką netikėto, rekomenduojame JAPOKO dovanų rinkinius, kuriuose rasite jaunimo mėgiamus prekės ženklus. Rinkiniuose rasite ne tik japoniškus, jaunimo ypač pamėgtus saldumynus, kultinius, Tik Tok socialiniame tinkle milijoninių peržiūrų sulaukiančius japoniškus gaiviuosius gėrimus RAMUNE, bei visame pasaulyje populiarias biskvitines lazdeles POCKY, japoniško dizaino kojines, rašiklius, ar trintukus-dėliones IWAKO.

dovanu rinkiniai paaugliams

Piešiančiam ir rankdarbius mėgstančiam paaugliui tikrai patiks japonų kompanijos MARVY UCHIDA rašymo, piešimo ir dekoravimo priemonės. Ypač platus asortimentas: rašikliai, grafiniai rašikliai, flomasteriai, kreidiniai markeriai, įvairūs dekoravimo markeriai skirtingiems paviršiams (tekstilei, medžiui, stiklui, keramikai, akmeniui ir t.t.), japoniška kokybė ir platus spalvų spektras įtiks net įnoringiausiam piešimo ar dekoravimo mėgėjui ir profesionalui.

Dovanų idėjos suaugusiems

Ieškote ir nuotaikingos, ir kartu praktiškos dovanos? Japoniško dizaino „Sukeno“kojinės ne tik šildys kojas, bet ir nustebins dovanos gavėją savo išskirtinumu. Merginoms ir moterims – originaliai kaip spurgos ar saldainiai supakuotos kojinės, vaikinams ir vyrams – kojinės supakuotos kaip suši gabalėliai, ar futbolo kamuoliai.

dovanu idejos
dovanu idejos
dovanu rinkiniai bi

Ieškantiems išskirtinės dovanų idėjos, visada rekomenduojame japoniškų dovanų rinkinius, kuriuose rasite populiarius japoniškus skanėstus ir originalias dovanas reprezentuojančias Japonijos kultūrą.

Dovanų idėjos vaikų grupėms

Japonija visais laikais garsėjo inovatyvumu, kūrybiškumu ir, žinoma, kitoniškumu. Japoniškų prekinių ženklų elektroninėje parduotuvėje „Japoko“ siūlome įdomių, originalių ir kūrybiškų žaislų bei dovanų vaikų grupėms darželiuose, mokyklose ar įmonės darbuotojų vaikams.

Tikimės, kad šios dovanų idėjos palengvins jūsų paieškas ir padės be vargo išrinkti tai, kas pradžiugins sveikinamą žmogų.


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2023 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: