Renginiai

EDUKACINIŲ – KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ SU „LAQ“ KONSTRUKTORIAIS TIKSLAS

LaQ“ pagrįstas siekiu suteikti vaikams ir šeimoms žaislą, kuris būtų ne tik smagus ir mokomasis, bet ir toks, kuriuo vaikai galėtų džiaugtis kartu su tėvais ar draugais. Patirti, kas yra „LaQ“, galima įvairiuose renginiuose ir dirbtuvėse, kuriose vaikai gali žaisti su detalėmis ir išmokti konstruoti modelius. Šiose dirbtuvėse visada pilna tėvų ir vaikų, drauge pasinėrusių į kūrybinį procesą. Kartais tėvai įsijaučia net labiau nei vaikai, ir esame  įsitikinę, kad ir suaugusiesiems įsitraukus į žaidimą, užsimezga nuostabus šeimos narių bendravimas, nes žaisdami tėvai ir vaikai daug ką drauge atranda ir išmoksta. „LaQ“ skatina vaikus panaudoti visą savo fantaziją ir kūrybiškumą ieškant būdų suteikti apčiuopiamą pavidalą tam, ką sukuria jų vaizduotė.

EDUKACINĖS – KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS „KONSTRAVIMO NUOTYKIS SU „LAQ“

Čia ne tik susipažinsite su „LaQ“ konstruktoriais, bet ir sužinosite įvairių konstravimo su „LaQ“ technikų, čia pat galėsite jas išbandyti, kurdami modelius pagal realaus dydžio schemas arba konstruodami savo fantazijos kūrinius. Visi, iš „LaQ“ detalių sukonstravę savo modelį, dovanų išsinešite „LaQ“ kūrėjo diplomą!

Japoko kūrybinėse dirbtuvėse taip pat sužinosite, kaip pritaikyti „LaQ“ detales namuose žaidžiant ar mokantis. Nes „LaQ“ – tai daugiau nei žaislas, tai ir puiki ugdymo priemonė. Konstruojant su „LaQ“ lavinamas vaikų kūrybiškumas, matematinis, loginis ir erdvinis mąstymas, smulkioji motorika, ugdomas dėmesio koncentravimas.

Mes garantuojame jums įdomų, įtraukiantį ir linksmą laiką konstruojant drauge!

KAM?

Vaikams nuo 4 metų, taip pat šeimoms bei suaugusiems, ieškantiems įdomaus ir įtraukiančio užsiėmimo.

Vaikų stovykloms, būreliams, verslo įmonėms (gimtadienio ir vaikų šventės, darbuotojų seminarai). Pažintiniai ir teminiai užsiėmimai „Konstravimo nuotykis su LaQ“.

Darželiams, mokykloms, ir kitoms ugdymo įstaigoms. Pažintinės ir teminės pamokėlės „Mokslo nuotykis su LaQ“. Esame projekto „Kultūros pasas“ dalyviai, todėl ugdymo įstaigos mūsų užsiėmimus gali užsakyti čia.

Pedagogams „LaQ praktinis panaudojimas ugdymo procese ir projektinėje veikloje“.

KAINA

Dėl užsiėmimų kainų prašome teirautis el. paštu info@japoko.lt arba skambinti telefonu +370 659 31477.

VIETA

Užsiėmimai yra tik išvažiuojamieji, t.y. vyksta tik su užsakovu iš anksto suderintoje vietoje.

SUSITIKIME!

Jeigu norite išbandyti LaQ konstruktorius ar susipažinti su kitais mūsų atstovaujamais prekiniais ženklais, kviečiame sekti Japoko Facebook paskyrą, kur skelbiame visas Japoko naujienas bei renginius, kuriuose dalyvaujame.

MES DALYVAVOME:

„Vaikų šalis 2019“, Litexpo, Vilnius —-> skaitykite

„Moters pasaulis 2019“, Žalgirio arena, Kaunas—-> skaitykite

„Knygų mugė 2019“ —-> skaitykite

„Kosminė Odisėja“, Akropolis, Kaunas—-> skaitykite

„Esu Mama“, Žalgirio arena, Kaunas—-> skaitykite

Alytaus mokyklos-darželio „Drevinukas“ vaikų darbelių paroda iš „LaQ“ detalių Alytaus bibliotekoje —->žiūrėti video

„Z vaikai“ Vilnius, Kaunas, Klaipėda

„Sostinės dienos 2019“, Vilnius—-> skaitykite

Kūrybinės dirbtuvės „LaQ“ kūrėjai Japoniškas Sodas Kretingos Rajone —->skaitykite

Bonsai parodoja- (Ne) pavaldūs laikui Alytuje—-> skaitykite

Dalintis: