Simono (5 mėn.) mamos atsiliepimas apie „Brain builders” žaisliuką „Edis”

JAPOKO „Edis” – mano draugas!

Edis – JAPOKO „Brain builders” serijos barškutis, tinkantis 5+ mėn. kūdikiams. Šios serijos žaislai sukurti skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.

Su Edžiu draugauti laimė teko 5 mėn. Simonui. Kaip ir visi tokio amžiaus kūdikiai, Simonas šiuo metu griebia ir dedasi į burnytę viską, kas tik pasitaiko po ranka. Edis nebuvo išimtis 🙂 

Taigi, Edžio forma yra labai patogi kūdikiui jį laikyti. Jis lengvas, tad kūdikis jo greit nepameta ir būna užsiėmes gana ilgai. Ir nenuostabu, nes su Edžiu tikrai yra ką veikti! Visų pirma šis ryškiaspalvis gražuolis barška – taip nepergarsiai, neįkyriai, o mielai ausiai. Edžio rankytės, kojytės ir galva tinkamos kramtyti, virvutės – čiulpti, tad kūdikis liežuviu gali susipažinti su įvairiomis tekstūromis. Edžio kepurė imituoja krūties spenelį – ją atrasti tokiam užkietėjusiam žindukliui kaip Simonas buvo ypatingai smagu! 

Taigi, Edis – tai ne tik barškutis-kramtukas. Tai žaisliukas, skatinantis kūdikio raidą, per žaidimą stimuliuojantis jo smegenis.

Galiu drąsiai sakyti:  Edis – šiandien Simonui žaislas Nr. 1, geriausias draugas!

Rekomenduojame jį bendraamžiams! … ir, savo ruožtu, jau dairomės JAPOKO lentynose žaislų naujiems Simono potyriams ir amžiaus tarpsniams 🙂 Ačiū! 

Originalus atsiliepmas yra čia.

Pirkti „Edį”


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2021 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: