Velykinės dekoracijos su LaQ. Konstruojame su mokytoja Lina.

Jau greitai Velykos ir mes atkeliaujame su jumis pasidalinti idėjomis, ką Velykų tema galima sukonstruoti iš japoniško konstruktoriaus LaQ detalių.

velykines dekoracijos konstrukotirus laq

Šį kartą mums į pagalbą atskubėjo lopšelio – darželio „Spygliukas“ mokytoja ir japoniško konstruktoriaus LaQ entuziastė – Lina. Jos sugalvotos ir sukonstruotos nuotaikingos velykinės dekoracijos – viščiukai ir kiškučiai, puikiai tinka papuošti namus, ar mokyklos/darželio klasę Velykų proga. Lina kviečia ir jus pasinaudoti šia idėja, ir susikonstruoti velykines dekoracijas iš LaQ detalių. Galite rinktis sau patinkančias spalvas, ar net konstruoti kelių spalvų, ar margus kiaušinius. Prikonstravus kiaušiniui ausytes, gausite velykinį kiškutį, o snapą – velykinį viščiuką.

velykines dekoracijos konstruktorius laq

Šios velykinės dekoracijos nėra sudėtingos, tad jas su suaugusiųjų pagalba gali sukonstruoti kiekvienas vaikas.

velykines dekoracijos konstruktorius LaQ

Taip pat kviečiame pasigrožėkite, kokius nuotaikingus ir įspūdingus modelius Velykų tema konstruoja LaQ kūrėjai iš viso pasaulio! Lai tai būna įkvėpimas ir jums sukurti kažką ypatingo.

konstruktorius laq
konstruktorius laq
konstruktorius laq
konstruktorius laq
konstruktorius laq

O visus jau turinčius japonišką konstruktorių LaQ, kviečiame čiupti detales ir susikonstruoti velykinį kiškį. Kiškių konstravimo ir kitas schemas rasite čia.

Dalintis: