Dovana mamai. Rankomis dekoruotas puodelis.

Ar jau sukate galvas, kokia dovana mamai ją labiausiai pradžiugintų ir nustebintų? Artėjant mamos dienai dalinamės rankų darbo dovanos idėja mamai, kurią nesunkiai įgyvendinsite su japoniškais Marvy Uchida markeriais keramikai/porcelianui.

Kviečiame mamas ir močiutes pradžiuginti savo dekoruotu puodeliu, kuris Jūsų mylimiausiam žmogui visada primins apie Jus.

markeriai porcelianui

Dekoravimui rinkitės porceliano arba keraminius puodelius lygiu paviršiumi. Prieš pradedant dekoruoti, puodelį nuplaukite indų plovikliu, kad neliktų riebalinių dėmių, pašalinkite nešvarumus ir nusausinkite.

markeriai porcelianui

Dekoravimui galite rinktis pagrindinių spalvų, arba pastelinių spalvų Marvy Uchida japoniškus markerius keraminių ir porcelianinių indų dekoravimui. Šie markeriai tinka baltos spalvos indų dekoravimui. Marvy Uchida markeriai keramikai/porcelianui turi du galiukus: teptukinį – storesnį ir ploną galiuką, su kuriais išgausite skirtingų storių linijas.

dovana mamai

Pieškite drąsiai ir nebijokite klysti, nes kažkam nepavykus, piešinį lengvai nuvalysite ir pataisysite. Piešinys užsifiksuoja tik pakaitinus dekoruotą daiktą orkaitėje. Pabaigus dekoravimo procesą ir norint užfiksuoti piešinį, dekoruotą daiktą reikia dvidešimt minučių kaitinti iki 230 laipsnių įkaitintoje orkaitėje.

dovana mamai
dovana mamai

Lai jus džiugina kūrybinis procesas, o jūsų mylimiausius žmones – rezultatas. Dovanodami savo rankomis dekoruotą puodelį, būsite tikri, kad kiekvienas kavos ar arbatos gurkšnis mamoms ir močiutėms primins jus ir suteiks daug gerų emocijų. Lai dovana mamai spinduliuoja šilumą.

MARVY UCHIDA – viena didžiausių kanceliarijos gamintojų Japonijoje, kurios istorija prasidėjo prieš daugiau nei 100 metų. „Marvy Uchida“ kuria išskirtines priemones rašymui, piešimui, dailei, dekoravimui ir rankdarbiams, ypač mėgstamas ir visame pasaulyje žinomas dėl puikios japoniškos kokybės.


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2024 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: