JABBER BALL emociniai žaislai

Jabber Ball“  žaisliukai skleisdami smagų garsą ir nuotaikingai iškišdami liežuvėlį akimirksniu įtraukia į žaidimą ir dovanoja daug džiugesio! Pamilti juos taip lengva! Minkštas, malonus liesti draugas privers nusišypsoti kiekvieną – tereikia išsirinkti mėgstamiausią! 

Žaislai „Jabber Ball”

„Jabber Ball“  tinkami žaisti nuo 18 mėn., tačiau yra mėgiami įvairaus amžiaus vaikų ir netgi paauglių! „Jabber Ball Jr.” ir „Jabb-A-Boo” pakabukais galima papuošti vaikų kuprines ir rankines. Unikalaus dizaino maigomi žaisliukai, pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, be ftalatų ir švino, ypač malonūs liesti, o jų skleidžiamas garsas ir šmaikščiai išlendantis liežuvėlis privers nusišypsoti ne tik vaikučius, bet ir jų tėvelius. „Suspausk mane ir džiaukis!“ – kviečia „Jabber Ball“ žaisliukai.

Vonios žaislai „Squirbbles“ maudynes vonioje ar duše daro dar smagesnes. Žaisti jais galima ir prie baseino, paplūdimyje ar kieme. Šie žavingi žaisliukai priverčia visus kikenti dėl savo užkrečiančio garso ir mielo liežuvėlio, kuris išlenda spustelėjus žaisliuką. Užpildykite žaisliuką vandeniu, spustelėkite jo šonus ir jis vandenį išpurkš per snapą!

Vonios žaislai „Squirbbles”

„Jabber Ball“ žaislų serija– tai ne tik gerą nuotaiką skleidžiantys draugai, tai ir lavinantys žaislai. Iš pirmo žvilgsnio paprasti žaisliukai savyje slepia daug lavinančių savybių:

  • Ryškūs žaisliuko bruožai ir jo maigymas lavina vizualinę motorinę koordinaciją;
  • Skleidžiamas nuotaikingas garsas skatina susidomėjimą, sutelkia dėmesį;
  • Ryškūs veidelių bruožai moko pažinti ir skirti juos;
  • Netikėtai išlendantis liežuvėlis ir pasigirstantis garsas sukelia geras emocijas, pakelia nuotaiką ir priverčia nusišypsoti kiekvieną.
„Jabber Ball”žaisliukai
„Jabber Ball” kiškučiai

TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2023 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: