Kodėl „LaQ“ – aukštos kokybės žaislas

„LAQ“ VIZIJA – AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS ŽAIDIMO PATIRTIS

Kuriant „LaQ“, buvo siekiama pagaminti aukštos kokybės edukacinį konstruktorių, kurį pamėgtų vaikai ir suaugusieji iš viso pasaulio. Gamintojų idėja – suteikti šeimoms žaislą, kuris būtų ne tik smagus ir mokomasis, bet ir toks, kuriuo vaikai galėtų džiaugtis kartu su tėvais.

 „Žaislai neturėtų būti skirti tik vaikams. Esame įsitikinę, kad ir suaugusiesiems įsitraukus į žaidimą, užsimezga nuostabus šeimos narių bendravimas, nes žaisdami tėvai ir vaikai daug ką drauge atranda ir išmoksta.“

„LaQ“ išradimo istorijoje gausu japoniškų įkvėpimo šaltinių, o japonų dėmesys smulkmenoms lemia pačią geriausią „LaQ“ naudojimo patirtį.


KOKS ŽAISLAS YRA SAUGUS IR AUKŠTOS KOKYBĖS?

Svarbiausi žaislų kokybės kriterijai gali skirtis, bet dažniausiai atsižvelgiama į šias savybes:

 • produktas sukurtas ir pagamintas taip, kad būtų patvarus ir saugus naudoti;
 • produktas teikia vaikui džiaugsmą ir pasitenkinimą, sužadindamas visas jo jusles ir protą;
 • produktas sudomina vaiką savo lankstumu ir beribėmis pritaikymo galimybėmis;
 • produktas skatina vaikus, jų bendraamžius, mokytojus ir suaugusiuosius bendrauti ir žaisti drauge;
 • produktas turi mokomąją vertę ir padeda vaikui tobulėti tiesiog žaidžiant.

„LaQ“ konstruktorius, savitas savo japonišku paveldu, dizainu ir vertybėmis, puikiai atitinka visus šiuos reikalavimus.


SUKURTAS JAPONIJOJE

Visa „LaQ“ produkcija kuriama ir gaminama Japonijoje. Čia dirba itin išradingi specialistai, kuriantys naujų detalių dizainą, spalvas, dėklus ir be galo detalius modelius, tikroviškai atkartojančius formas, daiktus ir gyvas būtybes. Kiekvienais metais išleidžiama daugybė naujų „LaQ“ produktų, kurių kiekvienas yra patentuotas arba saugomas autorinių teisių.


MULTISENSORINIS ŽAIDIMAS

„LaQ“ yra sukurtas taip, kad teiktų juo žaidžiančiam žmogui pačią geriausią multisensorinę patirtį per vaizdą, garsą ir prisilietimą.

 • Vaizdas.  Autentiškos „LaQ“ detalės yra vizualiai patrauklios savo žvilgesiu ir glotnumu, kuriuo pasižymi gamybai naudojamas aukštos kokybės plastikas. Šviesios ir ryškios spalvos skatina vaikus žaisti, konstruoti ir su pasididžiavimu rodyti savo kūrinius šeimai ir draugams.
 • Garsas.  Malonus detalių spragsėjimas yra svarbi konstravimo proceso dalis. Spragtelėjimas, pasigirstantis sujungus detales, moko vaikus susikaupimo ir atkaklumo konstruojant „LaQ“.
 • Prisilietimas.  Iš aukštos kokybės plastiko pagamintas detales malonu liesti, o svarbiausia, žaisti jomis yra saugu, nes nėra rizikos ką nors sulaužyti ar įsibrėžti.

AUKŠTA GAMYBOS KOKYBĖ

Japonai labai rūpinasi kokybe, todėl gaminant „LaQ“ siekiama šių savybių:

 • patikimumo: net ir po daugelio metų detalės turėtų patikimai sukibti, o sujungtos – neišklibti ir išlaikyti tvirtumą;
 • tikslumo: visos besisukančios detalės (ratai, velenai) turėtų suktis laisvai ir neužstrigti;
 • japoniškos kokybės ir saugumo: visas medžiagų apdorojimas, gamybos procesas ir „LaQ“ detalių komplektavimas vykdomi tik pačioje Japonijoje. Detalės gaminamos iš aukštos kokybės ABS ir POM plastikų.

SAUGOS PATIKRA

Rinkoje esantis daugiau nei 25 metus, „LaQ“ naudojamas vaikų darželiuose ir vaikų priežiūros centruose visame pasaulyje. Žaislo saugumas nuolatos tikrinamas pagal svarbius tarptautinius standartus Japonijoje, JAV ir Europoje.

 • JAV standartai. „LaQ“ atitinka JAV vartojimo prekių saugos gerinimo akto (CPSIA) reikalavimus. CPSIA leidžia JAV Vartojimo prekių saugos komisijai (CPSC) geriau reguliuoti į JAV importuojamų produktų saugumą. Pagal šio akto nuostatus gamintojai ir importuotojai privalo pateikti įrodymus, kad gaminiuose nėra kenksmingo švino ir ftalatų kiekio, taip užtikrinant vaikams iki 12 m. skirtų produktų saugumą.
 • Pasauliniai standartai. „LaQ“ atitinka saugos reikalavimus Japonijoje (ST), Europoje (CE, EN), JAV (ASTM, HR4040), Kinijoje (CCC, 101 skyrius, 108 16CFR 1303). LaQ kokybės ir saugumo testai anglų kalba

PADIRBINIAI. BŪKITE ATIDŪS!

Kaip įprasta žaislų pramonėje, neįmanoma išvengti padirbinių, kuriais bandoma nukopijuoti „LaQ“. Šios prastos kokybės kopijos turi daug trūkumų:

 • lūžtančios detalės kelia pavojų susižeisti;
 • produktams neatliekamos vietos ar tarptautinės saugumo patikros, kurios nustatytų lūžio riziką ir kitas problemas;
 • besisukančios detalės yra lipnios ar visai nejudrios. Tai riboja žaidimo galimybes ir produkto įvairiapusiškumą, kurį suteikia rato ir veleno detalės;
 • blyškių, nuobodžių spalvų detalės yravizualiai nepatrauklios;
 • dalys yra lipnios paliesti, neturi glotnios kokybiško plastiko faktūros;
 • sunku sekti painias instrukcijas, neskiriama dėmesio smulkmenoms;
 • modelių dizainas skurdus, ne toks įdomus konstruoti ar parodyti aplinkiniams;
 • nesuderinti detalių dydžiai: kartais dalys susijungia patikimai, kartais – kliba. Detalėms taip pat gali netikti autentiški „LaQ“ priedai;
 • kartais trūksta detalių, todėl neįmanoma pabaigti modelio;
 • vienas rinkinys skirtas tik vienam modeliui, tad rinkinio vertė mažesnė. Visi „LaQ“ rinkiniai, didesni už mini dydį, turi kelių modelių konstravimo schemas.

Visi šie veiksniai atskleidžia, kad padirbiniai negali suteikti geriausios žaidimo patirties ir nėra tinkami žaisti. Priešingai nei padirbiniai, daugiau nei 25 metus vaikų naudojami ir mėgstami originalūs „LaQ“ produktai išsprendžia visas ankščiau minėtas problemas, o konstruktoriaus rinkinių tarptautinis pripažinimas ir įvertinimas apdovanojimais tai patvirtina.


Atsiliepimai Kur galima išbandyti? RINKTIS LAQ


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2021 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: