Kur galima išbandyti „LaQ“?

TRADICINĖSE ŽAISLŲ PARDUOTUVĖSE

„LaQ“ konstruktoriais prekiauja ir jų pavyzdines detales pažintiniam konstravimui rasite mūsų partnerių tradicinėse žaislų parduotuvėse. Jose galite išbandyti  „LaQ“ detalių jungimo/išardymo principą, sukonstruoti mažą bandomąjį modelį, daugelyje jų pamatyti ir apžiūrėti jau sukonstruotų „LaQ“ modelių ekspozicijas.

Jeigu „LaQ“ lentynoje nerandate demonstracinių detalių – pasiteiraukite aptarnaujančio personalo, kur jas galima rasti. Prekybos vietos savarankiškai sprendžia, kur yra saugomos „LaQ“ detalės (parduotuvės žaidimų zonoje, prie kasų ir pan.).

IEŠKOTI PATOGIAUSIOS PARUOTUVĖS

ĮVAIRIUOSE RENGINIUOSE

Kviečiame pažintį su „LaQ“ konstruktoriais pradėti/tęsti renginiuose, kuriuose orgnizuojame edukacines-kūrybines dirbtuves „KONSTRAVIMO NUOTYKIS SU „LAQ“. Čia ne tik susipažinsite su „LaQ“ konstruktoriais, bet ir sužinosite įvairių konstravimo su „LaQ“ technikų, čia pat galėsite jas išbandyti, kurdami modelius pagal realaus dydžio schemas arba konstruodami savo fantazijos kūrinius. Daugiau apie Japoko organizuojamus renginius sužinosite čia.

SEKITE JAPOKO RENGINIUS


Konkursas „LaQ kūrėjai” „LaQ” katalogas RINKTIS „LAQ”


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2021 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: