Kaip išsirinkti „LaQ“ konstruktorių

Vis dažniau tėvai vaikams ieško originalių, lavinančių ir vaiko saviraišką skatinančių dovanų. Japoniški edukaciniai konstruktoriai „LaQ“ – puikus pasirinkimas! Galite rinktis iš skirtingo sudėtingumo ir įvairių temų „LaQ“ konstruktorių, tad nenuostabu, kad kartais sunku apsispręsti, kuris rinkinys vaikui labiausiai tiktų ir jį labiausiai pradžiugintų. Atsižvelgdami į dažniausiai tėvelių užduodamus klausimus, surinkome ir dalinamės patarimais, kaip išrinkti vaikui „LaQ“ konstruktorių, kurį jis su didžiausiu pasimėgavimu konstruos ilgą laiką.

„LaQ“ konstruktorių rinkinio paiešką pradėkite apsisprendimu, ar norite, kad vaikas konstruotų savarankiškai, ar ketinate jam padėti. Nuo to priklausys rinkinio dydis ir sudėtingumas. Jeigu norite, kad vaikas konstruotų vienas pats, venkite sudėtingų konstruktorių, neatitinkančių jo konstravimo su „LaQ“ patirties. Jeigu konstruosite kartu su vaiku ar jam padėsite, galite rinktis ir sudėtingesnius, daugiau įgūdžių reikalaujančius konstruktoriaus rinkinius.

Visi vaikai turi pomėgių. Gal jūsų berniukas domisi lėktuvais arba norėtų būti policininkas? Mergaitė mėgsta ruošti arbatėlę su keksiukais lėlėms ar žavisi drugeliais? Yra daugybė teminių „LaQ“ konstruktorių, tad, rinkdami vieną vaikui, būtinai atsižvelkite į tai, ką jis mėgsta. Tada konstravimas jam bus dar įdomesnis, o motyvacija sukonstruoti modelį – didesnė.

Kad dovana vaiką įtrauktų ir nenusibostų ilgą laiką, dovanokite jam įveikiamą užduotį. Ne visada amžius nusako, kurį konstruktorių geriau rinktis. To paties amžiaus, tačiau skirtingą konstravimo patirtį turintys vaikai gebės įveikti labai skirtingas užduotis. Jeigu vaikui užduotis bus per sunki, jis praras motyvaciją stengtis ir siekti rezultato. Pagal vaiko gebėjimus parinktas konstruktorius džiugins ilgai, nenusibos ir ves vaiką kūrybinių atradimų keliu.

Dairotės pirmojo „LaQ“ konstruktoriaus savo vaikui? Tada rekomenduojame rinktis plokščių modelių rinkinį. Nesuklyskite – pradedančiam konstruotojui, net ir vyresniam, bus ką veikti. Plokščių detalių konstravimas padės vaikui perprasti konstravimo su „LaQ“ techniką ir detalių jungimo principus. Mažesniems „LaQ“ kūrėjams užduotį palegvins realaus dydžio schemos. Perpratęs plokščių modelių konstravimo techniką, vaikas su didesniu užsidegimu imsis erdvinių modelių.

Jau turite „LaQ“ konstruktorių? Tuomet vaiką pradžiugintumėte, išplėsdami jo kūrybinę erdvę rinkiniu su skaidriomis detalėmis arba specialiomis „Hamacron“ detalėmis (ratais ir jų ašimis). Skaidrios detalės suteiks naujų kūrybinių atspalvių tiek pagal schemas konstruojamiems modeliams, tiek vaiko fantazijos kūriniams. O su ratais vaikas galės kurti judančius modelius, su kuriais paskui labai smagu žaisti.

Paįvairinti vaiko kūrybinius eksperimentus su „LaQ“ galite padovanoję dideles „Pax“ detales, konstruktoriaus specialias detales ar rinkinį iš skaidrių detalių. Visi papildomi elementai yra derinami su įprastomis „LaQ“ detalėmis, leidžia greičiau sukonstruoti norimą modelį, taip pat sukurti kur kas didesnius ir įdomesnius modelius. Vaikas turės dar daugiau erdvės skleistis kūrybiškumui.

Vis dar sunku apsispręsti? Pasinaudokite mūsų „LaQ“ konstruktorių gidu pagal vaikų amžių. Tai yra mūsų parengtos rekomendacijos, atsižvelgiant į patirtį bendraujant su tėveliais ir konstruojančiais vaikais:

  • Visai šeimai – „LaQ“ konstruktoriai tuo ir unikalūs, kad konstruoti bus įdomu ne tik vaikams, bet ir tėvams ar seneliams. Tai gali būti puiki Kalėdų dovana draugų ar artimųjų šeimai. Rekomenduojame rinktis didesnius rinkinius, kurie vienu metu užims visus šeimos narius: kasmet leidžiamą „Bonus Set“, „Basic401, „Basic 511“, „Basic 1400“, ar didžiausias kūrybines galimybes suteiksiantį „Basic 8400“.

„LAQ“ RINKINIŲ PALYGINIMAS

Ant kiekvienos „LaQ“ pakuotės ir kiekvienos prekės aprašyme rasite naudingą informaciją, padėsiančią Jums palyginti LaQ rinkinius tarpusavyje:

  • Detalių skaičių ir jų komplektaciją;
  • Specialių detalių skaičių (t.y. ratai ir jų ašys);
  • Kokių spalvų detalės įeina į rinkinį;
  • Nuo kokio amžiaus tinkamas žaisti;
  • Konstravimo schemų skaičių;
  • Įeinančius priedus (t.y. lagaminėlis/lankelis ir kt.).

„LaQ” katalogas RINKTIS „LAQ” D.U.K. APIE „LAQ”


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2021 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: