Marvy Uchida japoniškos kanceliarinės prekės

Kanceliarinės prekės: Kaip pasirinkti kokybiškas priemones?

Kanceliarinių prekių pasirinkimo gausa rinkoje gali priversti pasukti galvą ne vieną – tiek renkantis priemones mokslams, kasdieniam darbui, tiek ir preciziško kruopštumo reikalaujantiems meno kūriniams realizuoti. Ieškantiems kokybiškų, patikimų rašymo, piešimo ir dekoravimo priemonių, pateiksime keletą patarimų, kurie padės suprasti kokių priemonių gali prireikti ir į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis.

Japoniškas Marvy Uchida prekės ženklas – kokybės garantas

Gilios kaligrafijos ir vizualinio meno tradicijos neabejotinai leidžia priskirti Japoniją prie kanceliarinių prekių lyderių. Japoniškos kanceliarinės prekės atpažįstamos ir vertinamos visame pasaulyje, jas renkasi tiek pirmuosius įgūdžius lavinantys mokiniai, tiek profesionalai siekiantys aukščiausios kokybės savo darbuose.

Puikiai suprasdami įvairias piešimo ir rašymo technikas, bei derindami aukščiausias gamybos technologijas, Marvy Uchida siūlo tūkstančius skirtingų rašymo, piešimo ir dekoravimo priemonių, nuo rašiklių, skirtingų flomasterių, iki markerių. Priemones vertėtų rinktis pagal paskirtį ar norimą išgauti braižą. Šio prekinio ženklo išskirtinumas – ypatinga spalvų ir atspalvių gausa, kuri puikiai padeda atskleisti bet kokią kūrybinę idėją. Aukščiausios kokybės japoniški kanceliarijos reikmenys savo sudėtyje neturi toksiškų medžiagų, yra gaminami pasitelkiant naujausias technologijas, kurios užtikrina kokybę, patikimumą ir saugumą naudojant. Marvy Uchida priemonės yra sertifikuotos ir atitinka aukščiausius kokybės standartus. Spalvotų priemonių rašalas pasižymi ryškiomis, neblunkančiomis spalvomis ir jų įvairove, o tai leidžia išpildyti net ir sudėtingiausius kūrybinių darbų sumanymus.

marvy uchida

Kaip pasirinkti rašiklį? 

Rašikliai – bene svarbiausia ir dažniausiai naudojama kanceliarinė prekė. Platus panaudojimo spektras leidžia rašiklius naudoti ne tik kasdieniams ar darbo užrašams, bet ir pritaikyti išskirtinio dizaino atvirukams, šventiniams pakvietimams, kūrybiškam užrašų knygučių, planuoklių bei dienoraščių dekoravimui, ar svarbių formų pildymui, laiškų rašymui. Renkantis rašiklį svarbu atkreipti dėmesį į galiuko storį ir norimą išgauti liniją. Itin ploni rašiklio galiukai leidžia lengviau išlaikyti elegantiškas, lenktas linijas, atkartoti subtilius raštus ar net kurti smulkius piešinius. Rašiklius plonais galiukais dažnai renkasi ir mokytojai, dėstytojai, kuriems reikia tiksliai ir patogiai atlikti įvairius taisymus. Storesni rašiklių galiukai puikiai tinka kaligrafijai ar kūrybiniams darbams ant popieriaus. Mėgstantys daug rašyti ranka turėtų atsižvelgti ir į rašiklio minkštumą ar kietumą, kuris gali būti diktuojamas tiek asmeninių rašymo ypatumų, tiek ir norimo išgauti rezultato.

rašikliai

Grafinių rašiklių įvairovė ir panaudojimo galimybės

Grafiniai rašikliai dažniausiai naudojami kuriant įvairaus tipo ir stiliaus meninius darbus, grafinius piešinius ar siekiant atlikti itin daug kruopštumo reikalaujančius rašymo ir braižymo darbus. Jie taip pat tinka eskizams kurti. Tiems, kam eskizuose ar kituose meno darbuose svarbu skirtingi spalvų tonai, pravartu rinktis grafinių rašiklių rinkinį su skirtingais vienos spalvos atspalviais. Tokiu būdu itin lengva sukurti gražų šešėliavimą.

Renkantis grafinį rašiklį svarbu pasirinkti tinkamą galiuko storį ir pagal poreikį rinktis rašiklį kuris greitai džiūsta, neblunka ar yra atsparus vandeniui. Ypač atliekant kruopštumo reikalaujančius darbus ar braižybos darbus, kur šalia rašiklio naudojama liniuotė ar trafaretas, tepantis rašalas gali sugadinti darbą, tad greitai džiūstantis rašalas leis dirbti greičiau ir patogiau. Profesionalams arba mėgėjams patogu po ranka turėti skirtingų storių grafinių rašiklių rinkinį, kuris leis lengvai įgyvendinti skirtingas užduotis. Grafiniai rašikliai su teptukiniais galiukais dažnai naudojami spalvinant didesnius plotus ar siekiant išgauti skirtingo storio linijas, kuriant rašytines stilizuotas raides ar kitus piešinius. Šio tipo rašiklius dažnai renkasi komiksų, japoniško stiliaus piešinių kūrėjai, o taip pat ir mėgėjai, tiesiog norintys atsipalaiduoti spalvinant rytietiškas mandalas. Mandalų spalvinimui rekomenduojama rinktis pagrindinių spalvų itin plono galiuko grafinius rašiklius, o tiems, kas nuolatos dirba su grafiniais rašikliais pravers rinkiniai su skirtingo storio galiukais.

grafiniai rašikliai

Flomasteriai – ne tik vaikams

Turintys vaikų puikiai žino, kad kartais užtenka tiesiog popieriaus lapo ir skirtingų flomasterių, kad vaikas su džiaugsmu pasinertų į kūrybos pasaulį. Flomasteriai – puiki lavinimo priemonė vaikams, ji ne tik ramina, padeda susikaupti, bet ir lavina motoriką, kūrybiškumą, vaizduotę, išmoko tarpusavyje derinti spalvas. Tačiau ši priemonė neturėtų likti tik vaikystėje naudojama laisvalaikio forma. Paaugliams ir suaugusiems flomasteriai bei spalvų terapija gali suteikti daug džiaugsmo bei ramybės. Įvairiaspalviai flomasteriai puikiai tinka spalvinimui, piešinių, iliustracijų kūrimui ar atvirukų dekoravimui. Kokybiški flomasteriai pasižymi spalvų įvairove ir ryškumu, lengvu spalvos pernešimu ir ypatingu galiuko elastingumu, leidžiančiu kruopščiai atlikti darbą.

flomasteriai

Renkantis flomasterius, svarbu atkreipti dėmesį į jų rašalą. Flomasterių rašalas gali būti pagamintas vandens arba alkoholio pagrindu. Vandens pagrindo rašalas gana lengvai nusiplauna nuo rankų ar daiktų, neturi jokio nemalonaus, aštraus kvapo, bei yra nekenksmingas. Alkoholio pagrindą turintys flomasteriai pasižymi didesne spalvų įvairove, didesniu rašalo ryškumu, tačiau dėl sudedamųjų dalių turi alkoholio kvapą, sunkiau nusiplauna, o taip pat naudojant ploną popierių gali persigerti į kitą popieriaus lapo pusę. Flomasteriai su vandens pagrindo rašalu leidžia išgauti itin gražius spalvų perėjimus ir sukurti tarsi akvarele tapytus meninius darbus. Įvairių storių galiukai padeda spalvinant tiek didesnius plotus, tiek itin siauras ir plonas vietas. Spalvingus flomasterius taip pat galima panaudoti rašymui ar žymėjimui.

flomasteriai

Flomasteriai tekstilei

Būtent tekstilės dekoravimui skirti flomasteriai turi pasižymėti ypatingu atsparumu vandeniui ir saulės šviesai. Kokybiškas rašalas puikiai užsifiksuoja audinyje ir neblunka net ir skalbiant. Japoniškų Marvy Uchida flomasterių tekstilei rašalas pagamintas naudojant specialią formulę, kurios dėka nereikia rašalo užfiksuoti lygintuvu. Renkantis flomasterį tekstilei svarbu atkreipti dėmesį į rašalą ir jo savybes, kai kurie flomasteriai yra tinkami tik šviesių spalvų tekstilei, o ant tamsių audinių gali beveik nesimatyti. Flomasteriais dekoruojami tiek įvairūs drabužiai, kepurės, marškinėliai, tiek ir batai ar medžiaginiai krepšiai. Rankų darbo dekoratyviniai elementai ar piešiniai ant drabužių, tekstilės gaminių leidžia išsiskirti ir pabrėžti asmenybę, o įvairūs užrašai puikiai tinka reklamai.

Japoniško prekės ženklo Marvy Uchida flomasterių tekstilei asortimentas yra itin turtingas spalvomis ir galiukų įvairove. Galima rinktis ne tik iš klasikinių spalvų, bet ir įvairių atspalvių, taip pat flomasterių su blizgučiais ir netgi išskirtinių flomasterių, pavyzdžiui padedančių sukurti unikalų „sniego efektą“. Renkantis flomasterius tekstilei svarbu pasirinkti reikiamą flomasterio galiuką. Piešti ant tekstilės nėra taip paprasta kaip ant popieriaus, tad gali prireikti daugiau kruopštumo ir atidumo. Smulkus, plonas galiukas leis išgauti plonesnę, subtilesnę liniją, o storas, kūgio formos galiukas padės užspalvinti didesnius tekstilės plotus.

flomasteriai tekstilei

Permanentiniai markeriai piešimui

Permanentinį markerį 1952 m. išrado Sidney Rosenthal. Dar vadinami ilgalaikiais markeriais, jie naudojami ilgai išliekantiems užrašams ar piešiniams kurti, bei informacijai žymėti. Puikiai tinka ant laminuotų dokumentų ar net laboratorijose. Marvy Uchida permanentiniai markeriai yra skirti piešti ant popieriaus, kartono. Permanentiniai markeriai yra ypač patogūs spalvinant didesnius plotus, nes dengiasi tolygiai, vientisai, nepalikdami aiškių perėjimo linijų, kurios gali likti ant piešinio spalvinant jį paprastais flomasteriais. Tokių markerių rašalas savyje turi alkoholio ir pasižymi ypatingu atsparumu vandeniui, saulei bei nutrynimams. Kokybiškų permanentinių markerių gamintojai užtikrina, kad lankstus ir minkštas markerio galiukas leistų sukurti įvairaus storio linijas, o itin greitai, beveik akimirksniu džiūstantis rašalas nesilietų ir nepersigertų į kitą lapo pusę. Būtent dėl greito rašalo džiūvimo su permanentiniais markeriais reiktų dirbti atsargiai – išsitepus rankas bus sunku nuplauti, o padarius klaidą – sudėtingiau ją ištaisyti.

permanentiniai markeriai

Permanentiniai markeriai dekoravimui

Permanentiniai markeriai puikiai tinka ir yra dažnai pritaikomi dekoruojant įvairius paviršius. Jie gali rašyti ir piešti ant įvairių savybių paviršių nuo popieriaus, plastiko, keramikos iki metalo ar net akmens, tad jų panaudojimo galimybės tiek piešimui, tiek ir dekoravimui – itin plačios. Įvairūs menininkai ir rankdarbių kūrėjai savo darbuose renkasi būtent permanentinius markerius dėl jų atsparumo ir ilgai išliekančio rašalo savybių. Įvairiems paviršiams dekoruoti skirti Decocolor markeriai pasižymi aukšta kokybe ir skirtingų tipų galiukais, kurie leidžia sukurti reikiamo storio linijas ir prisitaikyti prie dekoruojamo paviršiaus.

permanentiniai markeriai dekoravimui

Akriliniai markeriai

Akriliniai markeriai gan panašūs į permanentinius savo panaudojimo būdais – jais galima piešti ir rašyti ant įvairių, beveik visų paviršių, puikiai tinka dailės ar dizaino kūrybiniams darbams, mokykliniams projektams. Vienas pagrindinių skirtumų lyginant su permanentiniais markeriais yra šiek tiek lėtesnis džiūvimo laikas, kuris suteikia progą atlikti reikiamas korekcijas. Akrilinių markerių gamyboje nenaudojamas alkoholis, tad jie neturi permanentiniams markeriams būdingo kvapo. Išskirtiniai rinkoje yra japoniški Marvy Uchida akriliniai markeriai, kurių dažų spalvos yra nepermatomos, itin gerai dengiančios ir ilgai išliekančios.

akriliniai markeriai

Kreidiniai markeriai

Kreidiniai markeriai, priešingai nei permanentiniai ar akriliniai, gali būti lengvai nuvalomi ir dažniausiai naudojami projektams, kuriems nereikia ilgalaikiškumo, arba svarbu nesudėtingai ir greitai atnaujinti informaciją, pavyzdžiui užrašyti restorano meniu ant kreidinės lentos, rašymui ant mokyklinių lentų, langų, švieslenčių ir bet kokių lygių paviršių. Tokio tipo markeriai savo savybėmis primena tikrą kreidą, tačiau naudoti juos daug paprasčiau ir patogiau.

kreidiniai markeriai

Markeriai keramikai ir porcelianui

Spalvingi markeriai porcelianui leidžia kurti išskirtinius dekorus ant baltos spalvos keramikos ir porceliano gaminių. Renkantis markerį svarbu pasirinkti tinkamo storio ir formos galiuką, kuris leistų lengvai išgauti norimo storio liniją. Markeriai porcelianui pasižymi tuo, kad atlikus piešinį ant porcelianinio indo ir pakaitinus jį orkaitėje rašalas išdžiūna ir tampa ilgalaikis, atsparus vandeniui ir nusitrynimams. Itin patogu rinktis tokius markerius, kurie turi du skirtingus galiukus – ploną smulkioms linijoms ir teptukinį, skirtą lenktoms, skirtingų storių linijoms ar spalvinimui.

markeriai porcelianui ir keramikai

Dažnai užduodami klausimai:

K: Kuo pasižymi japoniškas Marvy Uchida prekės ženklas?
A: Marvy Uchida prekinis ženklas rinkoje yra išskirtinis kokybiškais kanceliarijos gaminiais, itin dideliu rašymo, piešimo ir dekoravimo priemonių asortimentu, spalvų bei atspalvių įvairove.

K: Kokį rašiklį rinktis kaligrafijai?
A: Kaligrafijai puikiai tinka „Artist Brush“ rašikliai teptukiniais galiukais, ypatingai rinkinys Artist Brush Grey arba specialiai kaligrafijai gamintojo sukurti markeriai. Taip pat puikiai tinka LePen Flex rašikliai teptukiniu galiuku, kuris pasižymi ypatingu minkštumu ir lankstumu, o tai leidžia lengvai valdyti rašiklį ir sukurti norimas linijas.

K: Kokią priemonę rinktis braižybai?
A: Braižybos darbams puikiai tinka grafiniai rašikliai įvairaus storio galiukais, skirtingais atspalviais, priklausomai nuo rašymo priemonės naudojimo tikslo.

K: Kokias priemones rinktis spalvinant mandalas?
A: Mandaloms spalvinti puikiai tinka spalvoti grafiniai rašikliai skirtingais galiukais arba spalvoti flomasteriai vandens pagrindu, kurie nepersigeria į kitą lapo pusę.  

K: Kuo skiriasi vandens pagrindo flomasterių rašalas nuo alkoholio pagrindo rašalo?
A: Vandens pagrindo rašalas gana lengvai nusiplauna nuo rankų ar daiktų, neturi kvapo ir yra nekenksmingas. Alkoholio naudojimas gaminant rašalą leidžia išgauti platesnę ir gyvesnę spalvų paletę, spalvos dengiasi tolygiau, atrodo ryškiau, bet sunkiai nusiplauna, naudojant ant plono popieriaus gali persigerti į kitą lapo pusę.

K: Kokiems tekstilės gaminiams galima panaudoti flomasterius, skirtus tekstilei?
A: Flomasteriais, kurie specialiai sukurti tekstilei dekoruoti, dekoruojami įvairūs drabužiai, kepurės, marškinėliai, vėliavos, batai, medžiaginiai krepšiai ir pan. Priklausomai nuo dekoracijos dydžio, svarbu pasirinkti tinkamą dekoravimo priemonės galiuko storį, prireikus galima derinti skirtingus galiukų storius, taip pat rinktis mėgiamų spalvų rinkinį.

K: Kas yra permanentiniai markeriai?
A: Tai ilgai išliekantys markeriai, kurių rašalas savyje turi alkoholio ir pasižymi ypatingu atsparumu vandeniui, saulei bei nutrynimams, o taip pat – greitai džiūsta, spalvinant jais tolygiai padengiamas net ir didelis plotas.

K: Kuo akriliniai markeriai skiriasi nuo permanentinių?
A: Akrilinių markerių gamyboje nenaudojamas alkoholis, tad jie neturi permanentiniams markeriams būdingo kvapo, taip pat lėčiau džiūsta, todėl galima atlikti norimas korekcijas.

K: Kuo ypatingi kreidiniai markeriai?
A: Kreidinius markerius itin lengva nutrinti, tad jie naudojami ten, kur užrašai ar piešiniai dažnai keičiami ar nereikalauja ilgaamžiškumo. Pavyzdžiui, kai reikia užrašyti restorano meniu ant kreidinės lentos, rašymui ant mokyklinių lentų, langų, švieslenčių ir t.t.

K: Kuo ypatingi markeriai porcelianui?
A: Markeriai porcelianui pasižymi tuo, kad atlikus piešinį ant porcelianinio indo ir pakaitinus jį orkaitėje rašalas išdžiūsta ir tampa ilgalaikis, atsparus vandeniui ir nutrynimams.


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2024 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: