EDISONmama – Japonijoje sukurti valgymo įrankiai vaikams

Japonija ir Lietuva nėra tokios tolimos viena kitai, kaip galima būtų pagalvoti. Tai, kas jungia ir sieja, šiuo atveju, yra progresyvus požiūris į savarankiškų vaikų auginimą. Tiek Japonijoje, tiek Lietuvoje tėvai yra ypatingai suinteresuoti tuo, kad jų vaikus pasiektų aukščiausios kokybės, saugumą, ergonomiją bei lengvą vaikų mokymąsi garantuojančios priemonės. EDISONmama sukurti valgymo įrankiai vaikams – pats puikiausias to pavyzdys. Kompanija didžiuojasi tuo, jog geba sukurti naujoves, atitinkančias šiuolaikinių tėvų (ir jų vaikų) poreikius – tuo netruko įsitikinti ir vartotojai Lietuvoje.

valgymo-irankiai-vaikams-bi-edisonmama

Valgymo įrankiai vaikams, kuriuos sukūrė EDISONmama, tinkami jau nuo 9 mėnesių amžiaus. Tai – puikus laikas pradėti skatinti vaiko savarankiškumą! Šie EDISONmama įrankiai sukurti pirmiesiems bandymams naudoti šaukštą ir šakutę. Ergonomiško dizaino įrankius vaikui nesunku išlaikyti rankoje, speciali jų forma skatina judesio ranka – burna koordinaciją, o ryškios jų spalvos traukia vaikučio dėmesį (rožinis rinkinys yra trečioje vietoje tarp Japonijoje geriausiai parduodamų stalo įrankių vaikams).

FAILO INFORMACIJA

valgymo-irankiai-vaikams-bi-edisonmama

Laikui bėgant mažyliai tobulėja ir sparčiai mokosi. Tai, kas tiko šešių mėnesių kūdikiui, jau netiks esant devynių ar dešimties mėnesių, sulaukus pirmojo gimtadienio ir daugiau. Įsivertinę tai, EDISONmama sukūrė trijų lygių valgymo įrankius vaikams, tinkamus trims amžiaus grupėms: jau minėti mokomieji stalo įrankiai, skirti vaikams nuo 9 mėnesių; kiek didesni įrankiai, tinkami didesniam, jau 12 mėnesių sulaukusio mažylio delniukui bei pritaikyti 18 mėnesių ir vyresnio amžiaus vaikams.

valgymo-irankiai-vaikams-bi-edisonmama

Saugumas yra vienas iš svarbiausių EDISONmama kūrėjų prioritetų, kas – negalima ginčytis – visiškai sutampa su kiekvieno iš tėvų, ieškančių produktų savo vaikams, prioritetais. EDISONmama įrankiai yra maksimaliai saugūs vaikui, pagaminti iš netoksiškų medžiagų bei nekelia susižalojimo pavojaus (savaime suprantama, kad mažieji bet kokiu atveju privalo būti prižiūrimi suaugusiųjų ir laikytis visų saugumo reikalavimų). EDISONmama MINI valgymo įrankiai vaikams nuo 12 mėnesių, yra didesni, pritaikyti augančiam vaiko delniukui, bet nedidelio svorio. Tai svarbu todėl, kad papildomai nevargina vaiko, kuriam mokymąsis paimti ir išlaikyti maisto kąsnį įrankiu ir taip yra nemažas iššūkis. Dėl specialaus įrankių dizaino – mažų griovelių ant šakutės dantukų, padedančių maistui nenuslysti nuo jos ir ergonomiško šakutės bei šaukšto kotelio, dėl kurių vaikui yra lengva suimti ranka ir laikyti skirtingose pozicijose – mokymosi valgyti savarankiškai laikas smarkiai sutrumpėja ir kelia mažiau streso tiek mažyliui, tiek jo tėvams.

FAILO INFORMACIJA

valgymo-irankiai-vaikams-bi-edisonmama

Vaikiško šaukšto ir šakutės rinkinys, sukurtas vaikams nuo 18 mėnesių, yra nr. 1 Japonijoje: kasmet jų parduodama virš milijono! Šių valgymo įrankių vaikams dizainas smarkiai nesiskiria nuo įrankių, skirtų vaikams nuo 12 mėnesių, tačiau keičiasi esminis dalykas – jų dydis. Labai svarbu, kad augantis vaikas naudotų pagal jo amžių, bei raidą pritaikytas priemones. Į tai EDISONmama kūrėjai nepamiršo atsižvelgti. Įrankių spalvos ir maloni liesti medžiaga atkreips vaiko dėmesį, labai didelė tikimybė, jog jis pats nenorės šakutės ir šaukšto paleisti iš rankų, dėl to tėvams beliks tik su džiaugsmu stebėti, kaip jų atžalos valgo savarankiškai, gal net spagečius, kuriuos suturėti ant šakutės pavyksta net ne visiems suaugusiems, bet, tikėtina, vaikams pavyks dėka griovelių ant šakutės dantukų. Ši nauja technologija smarkiai palengvina valgymo procesą, nes grioveliai padeda maistui nenuslysti nuo šakutės ir vaikas gali fokusuotis į kąsnio pataikymą į burną, bet ne į produkto išlaikymą ant įrankio.

valgymo-irankiai-vaikams-bi-edisonmama

EDISONmama įrankius galima įsigyti ir su dėklu, jei planuojate vežtis į keliones ar vaiką maitinti (arba leisti vaikui valgyti pačiam) ne namuose.

Japonija – viena pažangiausių šalių pasaulyje tiek technologiniu, tiek edukaciniu požiūriu. Japonų vaikų auginimo, priežiūros bei auklėjimo metodus dažnas ima taikyti ir namuose Europoje – tai jungia ir sieja, taip mažėja kultūriniai atstumai. Nepaisant to, kad visada bus, ko mokytis, džiaugiamės, galėdami pasiūlyti tiesiogiai išbandyti tai, kas pažangu bei efektyvu.

valgymo-irankiai-vaikams-bi-edisonmama

TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2024 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: