Kaip dalyvauti LaQ konkurse

Kviečiame visus, atradusius ir pamilusius konstravimą su „LaQ“, kurti, konstruoti, modelius fotografuoti, siųsti nuotraukas mums ir dalyvauti konkurse!

Nepraleiskite progos apsilankyti ir renginiuose, kuriuose rasite ir „Japoko“ konstravimo zoną. Čia taip pat galėsite konstruoti ir patys nusifotografuoti bei atsiųsti savo kūrinį konkursui. Informaciją apie renginius, kuriuose dalyvaujame, visada rasite mūsų Facebook paskyroje. Sekite naujienas! Pažadame daug smagių ir prasmingų akimirkų, konstruojant su „LaQ“!

Visą konkurso eigą bei kiekvieno mėnesio laimėtojų sukonstruotus modelius galite matyti „Japoko“ Facebook paskyroje.


TAISYKLĖS IR REIKALAVIMAI

  • Modeliai turėtų būti sukurti tik iš originalių „LaQ“ detalių, vizualiai estetiški, būtinai savos kūrybos, originalūs;
  • Modelių kūrybos temos – neribotos! Tai gali būti bet kas: fantastinė būtybė, robotas, transporto priemonė, gyvūnas, augalas, pastatas, koks nors objektas ar figūra. Nekantraujame pamatyti, kokie ypatingi darbai gims jūsų vaizduotėje!
  • Dalyvauti galite visi: konstruojantys ir kuriantys vaikai, jų tėveliai, šeimos, auklėtojos, mokytojos ir mokytojai, būrėlių vadovai ir t.t.
  • Kiekvieno mėnesio antrą antradienį „Japoko“ Facebook puslapyje skelbsime praėjusio mėnesio nugalėtojus ir jų darbus.
  • Trijų mėnesio laimėtojų modeliai dalyvaus konkurso metiniame finale, t.y. iš jų bus renkamas vienas pagrindinis laimėtojas, o 2025 m. balandžio 20 d. išrinksime įdomiausio ir geriausio modelio laimėtoją. Bus vertinamas idėjos originalumas, konstravimo įgūdžių atskleidimas, estetiškumas.
  • Jeigu per mėnesį gausime mažiau nei 10-ties dalyvių konkursinius darbus, tą mėnesį nugalėtojų nerinksime, o atsiųstus darbus pridėsime prie kito mėnesio dalyvių.
  • Laimėtojams skiriami vertingi prizai, apie kuriuos daugiau skaityti galite čia.

Fantazuokite, dėliokite, konstruokite ir nepamirškite savo darbų nuotraukas siųsti „LaQ kūrėjų“ komisijai el. pašto adresu konkursas@japoko.lt iki pat 2025 m. kovo 31 d.

*Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles, prizus ir jų skyrimo tvarką.


KAIP DALYVAUTI KONKURSE

  1. Kurkite ir konstruokite savo svajonių modelius su „LaQ“ konstruktoriaus detalėmis!
  2. Konkursui sukurtą ir sukonstruotą modelį nufotografuokite (nuotraukos formatas .jpg, rezoliucija ne mažesnė kaip 1280 x 1024, nuotraukoje modelis aiškiai matomas, jeigu įmanoma – iš kelių pusių, be pašalinių objektų).
  3. Darbų nuotraukas siųskite „LaQ kūrėjų“ komisijai el. pašto adresu konkursas@japoko.lt iki pat 2025 m. kovo 31 d. Laiške nurodykite modelio pavadinimą, konstruotojo vardą ir amžių. Labai prašytume taip pervadinti ir nuotraukos failą, nurodant pavadinimą, vardą ir amžių.

Su nekantrumu laukiame jūsų kūrybinių darbelių iš „LaQ“ detalių!


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: