Kineziterapeutė rekomenduoja. Japoniški žaislai kūdikiams.

Mums įdomu, kaip japoniškus žaislus kūdikiams „Brain Builders“ vertina specialistai. Jų įžvalgos padeda atrasti dar daugiau šių žaislų panaudojimo galimybių lavinant kūdikius. Dalinamės kineziterapeutės, kūdikių ir mamų jogos trenerės Lauros Pilybienės mėgstamiausiais „Brain Builders“ serijos žaislais ir idėjomis, kaip juos pritaikyti kūdikių mankštinimui namuose. Tikime, kad šios įžvalgos bus naudingos ir jums, o Brain Builders žaislai kūdikiams taps ir jūsų mažylio palydovais pirmaisiais gyvenimo metais.

Brain Builders žaislai kūdikiams
Kineziterapeutė, kūdikių ir mamų jogos trenerė Laura su dukra Beatriče

Pakalbėkime apie lavinamuosius kūdikių žaislus. Kūdikiams reikalingos motyvacinės priemonės judesiams atlikti. Jie noriai tyrinėja savo kūną ir aplinką, bet kartais, kad sužadinti didesnį smalsumą ir aplinkos bei savo galimybių tyrinėjimą padaryt dar smagesniu – mums į pagalbą atskuba žaislai kūdikiams.

Brain Builders žaislai kūdikiams

Pirmą japonišką žaislą kūdikiams iš Brain Builders serijos, kramtuką Super, dukra Beatričė gavo dovanų iš giminaičių, o vėliau išbandėme ir kitus serijos žaisliukus. Noriu pasidalinti ir su jumis, kurie japoniški žaislai kūdikiams, man su Beatriče pasiteisino labiausiai.

Štai mūsų su dukra TOP žaislai kūdikiams iš Brain Builders serijos:

Veidrodinis kamuolėlis „Magiški Atspindžiai“. Kūdikiams nuo 6 mėnesių.

Šis žaislas iš karto patraukė mano, kaip specialistės, akį, nes pamačiau daug jo pritaikymo galimybių mankštinant kūdikį. Renkantis žaislą kūdikiui, man kaip mamai ir kineziterapeutei svarbu, kad jis atliktų daugiau nei vieną funkciją. Atkreipiu dėmesį į tai, kad žaislai kūdikiams būtų ne tik smagūs ir spalvingi, bet kad jų pagalba būtų galima lavinti daugiau nei vieną raumenų grupę ar kūno dalį. Šį kamuolėlį naudojau mankštinantis, kuomet kūdikis guli ar sėdi prilaikomas ant gimnastikos kamuolio. Taipogi kamuolėlį tvirtinau prie didelio veidrodžio kambaryje ir skatinau Beatričę siekti jo ranka.

Brain Builders žaislai kūdikiams

Mūsų visas veidrodis nuštampuotas skirtinguose aukščiuose, nes Beatričė treniruojasi jo siekti iš įvairiausių padėčių. Kamuolėlis tvirtai prikimba prie veidrodžio paviršiaus, tad vaikas jo lengvai nenumes. Smagu, kad viduje kamuolėlis turi barškutį ir pats yra kaip mini veidrodis, spindi, todėl kūdikiui įdomu jį paliesti ir stebėti jame savo atvaizdą bei aplinką.

Brain Builders žaislai kūdikiams

Veidrodinį kamuolėlį galite tvirtinti ir ant grindų, pavyzdžiui tarp kūdikio kojų, kuomet jis sėdi, arba guli ant gimnastikos kamuolio ir mokosi rankų tiesimo pirmyn (priekinė apsauginė funkcija). Kamuolėlį taipogi galima tvirtinti prie kitų vaikui nesunkiai ir saugiai pasiekiamų vietų, kur jis norėdamas stebėti savo atvaizdą kamuolėlyje, turėtų atlikti veiksmą (judesį) ir įdėti pastangų. Tai gali būti žemai esantis langas, stalas, įvairūs baldai, maitinimo kėdutė. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos, tikiu, kad atrasite ir daugiau vietų namuose, kur galima tvirtinti atspindžių kamuolėlį, nes jo pritaikymo būdų – begalės.

Kalbos raidą skatinantis trimitas „Pirmieji žodžiai“. Kūdikiams nuo 7 mėnesių.

Nuotolinių konsultacijų metu jau ne pas vieną vaiką namuose mačiau Brain Builders serijos žaislus. Šis trimitas, buvo vienas iš populiariausių pasirinkimų. Antrinu jums, man ir Beatričei jis taip pat paliko įspūdį. Šio trimito gėrį ji atrado prieš kelias savaites, kai jai buvo 6,5 mėn. Iki tol, nelabai suprato ką su juo veikti. Dabar mano mergaitei šis žaislas tai ir trimitas, ir barškutis, ir kramtukas viename.

Brain Builders žaislai kūdikiams

Kaip ir daugelis šios serijos žaislų – itin lengvas, todėl nesudėtinga pernešti iš vienos rankos į kitą, didelės rankenos – todėl patogu laikyti abiem rankomis, turint karabiną, galima ir kur nors pritvirtinti. Pučiant ir traukiant orą žaislas skleidžia skirtingus garsus. Atliekant pūtimo ir traukimo veiksmus, Beatričė treniruoja burnos raumenis atsakingus už kalbėjimą, tai padeda geriau pasiruošti pirmiesiems žodžiams. ”Gertuvės“ snapelis patogus kramtyti, taigi žaislas pasitarnauja ir dantų bei dantenų masažui.

Brain Builders žaislai kūdikiams

Kramtukas „Super“. Kūdikiams nuo 3 mėnesių.

Šį kramtuką Beatričė gavo per Kalėdas dovanų iš tetos ir jis vis dar niekaip nenusibosta. Pirmąjį dantį, ji vis dar daigina, bet aš jau ne kartą savo Instagram paskyroje @kudikiumanksta rodžiau, kaip su malonumu ji jį čiaumoja, todėl drąsiai galiu teigti, kad mums šis kramtukas pasiteisino. Gali būti puikus pakaitalas tikrojo piršto, jei nerimaujate, kad jie nuolatos burnoje (nors dažniausiai tai visiškai normalu).

Brain Builders žaislai kūdikiams

Besisukanti šio žaisliuko rankena įtraukia į aktyvų kramtymą ir padeda stiprinti kaklo raumenis. Kramtuko išvaizda tikrai paliekanti įspūdį, atrodo šiuolaikiškai, tai tikrai gali būti puiku dovanos idėja lankant kūdikį.

Japoniški žaislai kūdikiams Brain Builders mums su dukra paliko labai gerą įspūdį, drąsiai juos rekomenduoju kūdikių susilaukusioms šeimoms.

brain builders super kramtukas

Kineziterapeutė, kūdikių ir mamų jogos trenerė Laura Pilybienė patarimais mamoms apie kūdikių mankštinimą namuose dalinasi savo Instagram paskyroje @kudikiumanksta.

Brain Builders žaislai kūdikiams
Brain Builders zaislai kudikiams
brain builders žaislai kūdikiams

Daugiau apie japoniškų žaislų kūdikiams seriją „Brain Builders“ skaitykite čia.


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2024 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: