LaQ konstruktorius. Konstruojame gėles.

Japoniškas LaQ konstruktorius unikalus tuo, kad vos su 7 detalėmis galite sukurti kokias tik norite figūras ir kokius tik sugalvojate modelius, bei įgyvendinti pačias netikėčiausias savo kūrybines idėjas.

Vasarą mus džiuginant įvairiaspalviais gėlių žiedais, kviečiame jus su vaikais konstruoti margaspalves gėles, jų puokštes ir vainikus. Tam idealiai tinka japoniškas LaQ konstruktorius, nes jo detalės leidžia sukonstruoti net įmantriausių formų modelius. 

Jaunesnio amžiaus (4 – 6 metų) ir pradedančius LaQ konstruotojus, kviečiame pradėti nuo paprastesnių, plokščių 2D gėlių modelių. Tokioms gėlėms sukonstruoti jums užteks tik 3-jų tipų konstruktoriaus LaQ detalių – pagrindinių kvadratinės ir trikampės detalių, bei jungiamosios detalės.

konstruktorius laq

Nebijokite kurti, jei pritrūkstate kokios nors spalvos detalių, pakeiskite jas kitų spalvų turimomis detalėmis, juk kuo spalvingesnės gėlės, tuo įdomiau. Drąsiai konstruokite margas gėles, jeigu neturite daug vienos spalvos detalių ir negalite sukonstruoti vienspalvės ar dvispalvės gėlės.

konstruktorius laq zaislai

Iš keturių skirtingų tipų (dvi pagrindinės ir dvi jungiamosios) LaQ detalių galite sukonstruoti ne tik 2D gėles, bet ir gėlių puokštę, bei aplink ją skraidančius drugelius. Šio nesudėtingo modelio konstravimo schemą ir reikalingas detales rasite perkamiausiame, ir mūsų pradedantiems konstruotojams rekomenduojamame LaQ rinkinyje „Basic 101“. Šiame rinkinyje rasite ir pirmame paveikslėlyje matytų gėlių konstravimo schemą, bei reikiamas detales. Paprasčiausios 2D gėlės konstravimo schemą rasite ir čia.

konstruktorius laq žaislai

Pasitreniravus konstruoti paprasčiausias plokščias gėles, vos su keliomis papildomomis detalėmis, iš jau sukontruotų modelių galite padaryti erdvines gėles. Tam tereikia į jau sukonstruotą 2D gėlės žiedą įterpti 2×90 laipsnių kampo jungiamąją detalę ir prie žiedo prijungti sukonstruotą gėlės kotelį su lapais. O sukonstravus kelias gėles, turėsite visą gėlių darželį.

konstruktorius laq zaislai

Išbandžius paprasčiausios erdvinės gėlės konstravimą, galite pereiti prie sudėtingesnių gėlių modelių. LaQ konstruktorius jums leis sukonstruoti pačių įvairiausių formų gėlių žiedus. Nėra tokios gėlių rūšies, kurios negalėtumėte sukonstuoti iš japoniško LaQ konstruktoriaus detalių, ir tam net nereikia specialių gėlių konstravimo rinkinių su specialiomis detalėmis. Užtenka tiesiog turėti daugiau septynių rūšių LaQ detalių. Dar daugiau nesudėtingų 3D gėlių konstravimo schemų rasite čia.

LaQ kūrėjų nuotraukose iš viso pasaulio, galime pasigrožėti sukonstruotomis tulpėmis, orchidėjomis, saulėgrąžomis, vandens lelijomis, irisais, našlaitėmis, kardeliais, levandomis, hortenzijomis, aguonomis, chrizantemomis, gvazdikais, alyvomis ir kitais spalvingais ir labai tikroviškai atrodančiais, bei tiksliai originalias augalo formas atkartojančiais modeliais. Kviečiame semtis idėjų ir ieškot įkvėpimo, kokias gelės konstruoti, kuomet jau perpratote paprasčiausių erdvinių 3D gėlių konstravimo technikas.

konstruktorius laq zaislai

Daug skirtingų ir tikrus meno kūrinius primenančių gėlių modelių, galite rasti kūrėjos ir LaQ meno konkursų nugalėtojos Instagram paskyroje Heide_laq.

konstruktorius laq zaislai
konstruktorius laq
Japoniškas edukacinis konstruktorius LaQ

Išmėginus konstruoti pavienius žiedus ir perpratus jų konstravimo technikas, galite keliauti dar toliau, ir konstruoti LaQ gėlių kompozicijas, puokštes ir gėlių vainikus. Konstruodami gėlių puokštes nepamirškite ir vazų, bei vazelių. Iš japoniško LaQ konstruktoriaus detalių galite kurti įvairiausių formų ir raštų vazas, gėlių puokštėms „merkti”. LaQ konstruktorius leidžia neriboti savo fantazijos ir kurti be ribų!

konstruktorius laq
konstruktorius laq zaislai

Vienas idomiausių LaQ kūrėjų, konstruojančių išskirtinius gėlių vainikus – yasu_laq, kurį ieškančius įkvėpimo ir idėjų, kviečiame sekti Instagrame. Tik pasigrožėkite, kiek kruopštaus darbo ir fantazijos šiose žiedų kompozicijose, kurios atrodo visai kaip gyvos. Tokių realistiškų ir taip tiksliai originalias formas atkartojančių vainikų, nesukonstruosite su jokiu kitu konstruktoriumi pasaulyje, ir tai yra LaQ išskirtinumas ir unikalumas.

konstruktorius laq zaislai
konstruktorius laq zaislai

Norint konstruoti sudėtingesnius gėlių modelius, rekomenduojame įsigyti 1200 detalių LaQ rinkinį „Bonus Set“. O dar nepasiruošusiems sudėtingų modelių konstravimui, bet norinčius pakonstruoti paprastus gėlių modelius, rekomenduojame gėlių konstravimo 260 detalių LaQ rinkinį „Sweet Collection Flower“, arba bet kurį kitą LaQ konstruktorių rinkinį.

konstruktorius mergaitei laq

„LaQ Sweet Collection Flower“ rinkinys puikiai tiks ir ieškantiems dovanų vasariškam gimtadieniui. Dar daugiau gėlių, augalų, bei kitų modelių konstravimo schemų rasite čia.

Sukonstravę originalų ir savo sugalvotą modelį, nepamirškite jo nuotraukas atsiųsti konkursui „LaQ kūrėjai“. Pagrindinis konkurso prizas – 99€ vertės LaQ konstruktorius „Bonus Set“.

Daugiau apie japonišką LaQ konstruktorių skaitykite čia, arba žiūrėkite Japoko Youtube paskyroje.


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2024 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: