Sveikinimai Mamai

Motinos dieną tiek daug dalykų norisi pasakyti ir palinkėti brangiausiam žmogui pasaulyje. Sveikinimai Mamai – proga priminti kaip ją mylime ir išreikšti savo dėkingumą už rūpestį, švelnumą, gyvenimo pamokas. Tokią dieną norisi gražiausiai žodžiais išsakyti tai, kas sukaupta širdyje, bet ką pamirštame, ar nespėjame pasakyti pokalbių telefonu, ar trumpų susitikimų metu. O pasakyti rodos norisi tiek daug ir taip stipriai, kad kuo labiau sušildyti atstumo veikiamą ryšį su mama.

Norite savo jausmus Mamai išreikšti gražiausiais ir stipriausiais tekstais, bet pritrūkote žodžių? O gal tiesiog ieškote minties ar citatos, nuo kurios galėtumėte “atsispirti”, rašydami sveikinimą savo Mamai? Kartu su mamomis tinklaraštininkėmis surinkome gražiausius žodžius, palinkėjimus ir sveikinimus mamoms. Jei pritrūkote idėjų ar įkvėpimo – kviečiame pasidairyti čia. Lai sveikinimai Mamai skleidžiasi per gražiausius žodžius ir paliečia širdį.

sveikinimai mamai
"Kai turėsi savo - suprasi". Girdėta, ar ne? Išties, šiemet pirma mamos diena kai tikrai suprantu, kaip labai dėkinga esu savo mamai! Ir kokį prasmingą darbą nudirba visos mamos. Linkiu, kad ir mūsų vaikai vieną dieną suprastų. – Miglė, tinklaraščio „Mažas didelis gyvenimas“ autorė.
sveikinimas mamai
Linkiu, kad motinystė įkvėptų ir stiprintų, primintų mylėti ne tik kitus, bet ir save. O tomis iššūkių kupinomis dienomis būk tikra – esi ne viena. Šilčiausi sveikinimai Mamos dienos proga! – Marija, tinklalaidės „Kalba mamos“ kūrėja.
sveikinimai mamai
Ačiū, Tau, Mama, už tą besąlygišką meilę, visišką atsidavimą ir išsaugotus skaniausius kąsnelius vaikystėje. Pati tapusi mama, dabar suprantu, kad mano gimimo diena, iš tiesų yra didžiausia šventė mano mamai. Dėkoju už padovanotą gyvenimą. – Laura, kineziterapeutė „Kūdikių mankšta“.
sveikinimas mamai mamos dienos proga
Motinystė lyg linksmieji kalneliai: vieną dieną verki iš džiaugsmo, kitą iš baimės ar nevilties. Bet svarbiausia nepamiršti, kad viskas, kas baisu – praeis. – Žemyna, tinklaraščio „Mamos gyvenimas“ autorė.
sveikinimo žodžiai mamai
Miela mama, tavo dėka pažinau begalinę meilę, nenusakomą švelnumą ir besąlygišką atsidavimą. Tu mane įkvėpei tapti mama. O visų svarbiausia, leidai suprasti, kad noriu būti tokia pat nuostabi mama savo dukrai, kokia tu man visuomet buvai ir esi. – Agnė, fotografė.
sveikinimai mamoms
Pasauliui tu esi mama, o man - visas pasaulis. Su kuria gera būti, kalbėtis, patylėti, juoktis, kartais pasiginčyti. Pasaulis, kurio neįsivaizduoju be tavęs. Ir dar labiau suprantu Tave, kai pati tapau mama. Mamos pasaulis nenuspėjamas, bet kartu neapsakomai ypatingas jausmas. Myliu ir sakau didelį ačiū mano pasauliui - MAMAI!  – Vaida, Pupsasblog.
sveikinimas mamai

Už kiekvienos nuostabios dukros stovi fantastiška Mama. Visada jaučiu tavo užnugarį ir palaikymą. Ačiū Tau, Mama.

Mama, Tavo meilė – vienas iš nedaugelio pastovių dalykų gyvenime, kurie niekada nesikeičia.

žodžiai mamai

Ačiū už viską, ką dėl manes padarei. Tai daugiau, nei kada nors galėsiu atsidėkoti.

Mama, kartais man reikia tik apkabinimo. Ne žodžių, ne patarimų, tik apkabinimo, kad pajust Tavo rūpestį.

gražūs žodžiai mamai

Būti mama – sąmoningas pasirinkimas vaiko laime pasirūpinti pirmiau, nei savo. Ačiū Mama, kad tarp savo vaikystės ir laimės galiu dėti lygybės ženklą.

Lai Motinos diena būna pripildyta tiek laimės, kiek jos tavo dėka patyriau vaikystėje.

sveikinimas mamos dienos proga

Buvai, esi ir visada būsi pirmaisiais mano širdies namais, Mama.

Ačiū, kad davei man geriausius dalykus gyvenime: savo meilę, rūpestį ir skaniausią maistą pasaulyje.

sveikinimas mamai

Tu – Mama, o aš – dukra tapome tą pačią dieną. Tai mus sujungė amžiams.

Motinystė: visa meilė prasideda ir baigiasi čia.

sveikinimas mamai mamos dienos proga

Pasauliui tu esi mama, bet man tu – visas pasaulis.

Daug kartų įsitikinau – jeigu tau nepasiseka, pabandyk daryti viską taip, kaip iš pat pradžių tau sakė mama.

mamos dienos sveikinimas


Mama, Tavo dėka žinau kas yra begalinė ir niekada nesibaigianti meilė.


Ieškote dovanos savo Mamai? Atrinkome tai, kas pradžiugins Jūsų brangiausią žmogų. Sveikinimai mamai lai būna palydėti prasminga ir originalia japoniška dovana.


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2024 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: