Užduotys advento kalendoriui

Užduotys advento kalendoriui, puikus pasirinkiams tiems, kas nori ne tik pasidžiaugti advento kalendoriaus dovanėlėmis, bet ir išmokti ar sužinoti kažką naujo, pasigaminti kažką šventiško, ar įdomiai praleisti laiką kartu su šeima. Atskubame į pagalbą tiems, kas šiemet planuoja gaminti atvento kalendorių su užduotėlėmis ir ieško idėjų.

Kad jums nereiktų sukti galvos, mes atrinkome ir paruošėme užduotis advento kalendoriui, o jums beliks tik atsispausdinti ir jas susikarpyti.

UŽDUOTYS ADVENTO KALENDORIUI

Paruošėme ir nesunumeruotas užduotis, kad patys galėtumėte jas išdėlioti pagal savo šeimai patogų tvarkaraštį.

Jei ieškote nedidelių, nebrangių ir originalių dovanėlių advento kalendoriui, tam puikiai tinka japoniškos IWAKO dėlionės-trintukai. Jie maži, todėl tikrai tiks, kad ir kokį advento kalendorių pasirinksite gaminti, plati temų įvairovė, tad lengvai išsirinksite IWAKO pagal vaiko pomėgius, o vieno trintuko-dėlionės kaina vos nuo 1.14€ (perkant rinkinį), arba 1.49€, perkant po 1 vnt.

dovaneles advento kalendoriui iwako

Su IWAKO galima žaisti žaisti ir rolių žaidimus, kaip su mažomis figūrėlėmis. Jos susideda iš spalvingų detalių, kurias galima atskirti ir vėl sujungti – toks žaidimas ugdo vaikų pirštukų miklumą. Šios dėlionės – trintukai skirtos ne vien žaidimui ar kolekcionavimui – kiekviena figūrėlė puikiai tinkama naudoti kaip įprastas trintukas.

dovaneles advento kalendoriui iwako
advento kalendorius
advento kalendorius
advento kalendorius
advento kalendorius
advento kalendorius

Daugiau idėjų, kokį advento kalendorių gaminti ieškokite čia.

Nemėgstantiems užsiimti rankdarbiais ir ieškantiems jau paruošto naudojimui advento kalendoriaus – rekomenduojame japonišką IWAKO advento kalendorių su 24 figūrėlėmis-trintukais, su kuriomis galima žaisti, kolekcionuoti, arba naudoti kaip trintuką.


© 2024 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: