Dovanėlės vaikams ir vaikų grupėms

Dovanų pirkimas vaikų grupei darželyje ar mokykloje yra tikras iššūkis, nes turi atitikti tiek tėvelių, tiek ir šiais laikais visko turinčių vaikų lūkesčius, taip pat ir visos grupės tėvų finansines galimybes.

Pirmiausia suaugusieji turi sutarti dėl bendros dovanos idėjos, o tuomet ją įgyvendinti sutarto biudžeto rėmuose. Dažniausiai perkamos dovanėlės kaina vaikui svyruoja vos nuo keletos iki 15 eurų, taip pat daugelis pageidauja, kad dovanos būtų vienoda visai vaikų grupei, kartais yra perkama ta pati dovanos rūšis, bet dėl įvairovės pasirenkama keletas variacijų. Taip pat kasmet iš jūsų girdime, kad norite dovanoti tai, ko vaikai neturi, nėra matę, t.y. dovana turi nustebinti ir palikti šypsenas vaikų veiduose. Tėveliai dažnai ieško edukacinių arba praktiškų dovanų, kad išleistas biudžetas būtų prasmingai panaudotas.

Renkantis dovanas vaikų grupei svarbu atminti, kad kiekviena grupė yra unikali. Į diskusiją, kokios dovanėlės geriausiai tiktų būtent jūsų vaiko grupei, verta įtraukti klasės/grupės auklėtojas ar mokytoją, nes jos su vaikais bendrauja didžiają dalį dienos, žino grupės charakterį, ypatumus, ką vaikai mėgsta veikti, ar kuriose srityse reikėtų pastiprinti jų lavinimą(si). Taip pat svarbu atsižvelgti į grupės vaikų amžių.

Jau ne pirmus metus padedame tėveliams bei įmonėms išsirinkti dovanėles, todėl paruošėme jums gidą, kokios Japoko prekės yra populiariausios, kai reikia dovanoti dovanas didesnei vaikų grupei.

Japonija visais laikais garsėjo inovatyvumu, kūrybiškumu ir, žinoma, kitoniškumu. Japoniškų prekinių ženklų elektroninėje parduotuvėje „Japoko“ siūlome įdomių, originalių ir kūrybiškų žaislų bei dovanų vaikų grupėms darželiuose, mokyklose ar įmonės darbuotojų vaikams.

dovaneles vaiku grupems

Kūdikiams rekomenduojame rinktis japoniškus „Brain Builders“ žaisliukus , kurių populiarumas tarp Lietuvos mamų kasmet vis auga. Tai pirmieji žaislai, kurie verti būti kiekvieno mažylio rankose, plačiau apie kiekvieną „Brain Builders“ serijos žaisliuką skatykite čia.
Kaina nuo 8,99€‎ iki 19,99€‎

Vaikams nuo 1 iki 4m. rekomenduojame pirmąsias STEAM magnetines kaladėles „People Blocks“Mini People Blocks kaladėlių rinkinys
Kaina 21,99€‎

Vaikams nuo 4-5m. siūlome rinktis japonišką edukacinį konstruktorių „LaQ“, kuris lavina kūrybiškumą, loginį ir erdvinį mąstymą, inžinerinius gebėjimus, spartina smulkiosios motorikos vystymąsi, moko susikaupti ir išlaikyti dėmesį. „LaQ“ rinkinius galima rinktis pagal amžių, sudėtingumo lygį, vaikų mėgstamas temas.
Plokščių modelių konstravimas vaikams nuo 4 metų amžiaus.
Erdvinių modelių konstravimas vaikams nuo 6 metų amžiaus.
„Basic” serijos rinkiniai yra universalūs ir tinka, kai reikia vienodos dovanos visiems grupės/klasės vaikams. Taip pat tarp „LaQ“ serijų yra gyvūnai, dinozaurai, mitinės būtybės, transporto priemonės, speciali kolekcija “Sweet Dreams” ir kitos.
„LaQ“ konstruktoriai kaina iki 10,00€‎
„LaQ“ konstruktoriai kaina iki 16,99€‎

Paaugliams siūlome rinktis „Marvy Uchida“ rašiklius itin plonu antgaliu, kurie yra vienas perkamiausių „Uchida“ gaminių nuo 1979 metų. Glotni, itin plona (0,3 mm) rašiklio galvutė garantuoja ypatingai smulkų ir tikslų brėžį. Dėl didelio spalvų pasirinkimo „Le Pen“ rašikliai yra idealūs kasdieniam rašymui, taisymui, dekoravimui.
„Le Pen“ rašiklių rinkiniai 4 vnt., kaina 6,99€‎
„Le Pen“ rašklių rinkiniai 10 vnt., kaina 15,99€‎


„Sukeno” suši ir spurgų kojinės yra kur kas daugiau nei žaisminga įdomiai supakuota dovana, jos puikiai atrodo ir ant kojų! Šios kojinės atrodo taip skaniai, lyg valgomos, bet ištikrųjų tai kojinės, kurios priverčia šypsotis ir nustebti.
Japoniško dizaino kojinės „IJ MARSHAL Doughnut“  arba „IJ MARSHAL Sushi“, 1 poros kaina 14,99€‎

„Japoko“ asortimente turime ir dovanų, kurios tinka, patinka ir yra mėgiamos bei mylimos įvairaus amžiaus vaikų, paauglių, bei suaugusių. Taigi, žemiau rasite dovanas, neturinčias amžiaus ribų:

Jeigu norite padovanoti gerą nuotaiką ir nepamiršamą emociją, rinkitės „Jabber Ball“ žaisliukus. Šie žaisliukai yra geros nuotaikos garantas, pakabukus ant kuprinių ir rankinių nešioja vaikai, paaugliai ir japoniškos kultūros entuziastai.
„Jabber Ball“ pakabukai, kaina 9,99€‎
„Jabb-A-Boo“ pakabukai, kaina 10,99€‎
„Jabber Ball“ žaisliukai, kaina 14,99€‎
Svarbu žinoti: tinka nuo 1,5 metų amžiaus.

Kai reikia geros kainos ir dar geresnės emocijos – rinkitės itin mielas „Iwako“ figūrėles, kurių temų įvairovė yra nesibaigianti, o panaudojimo spektro platumas yra nuo vaidmenų žaidimų, mielos dekoracijos ant stalo iki trintuko!

Iwako vienetais, kaina TIK 1,49€‎
Iwako rinkiniai, kaina nuo 7,99€‎
Iwako mini priešpiečių dėžutėje, kaina 6,99€‎
Iwako konstruktorius, kaina12,99€‎
Iwako Kalėdos
Iwako Japoniški sėkmės simboliai
Visas Iwako asortimentas yra čia
Svarbu žinoti: tinka nuo 3 metų amžiaus.

Dovanėlių vaikams pasirinkimas pagal kainą:
Dovanėlės kaina TIK 1,49€‎
Dovanėlės kaina iki 10€‎

Dovanėlių pasirinkimas pagal amžių:
Dovanėlės kūdikiams
Dovanėlės vaikams nuo 1 metų
Dovanėlės vaikams nuo 5 metų
Dovanėlės paaugliams

Jeigu svarstote dovanoti valgomas simbolines dovanas, kviečiame pasidairyti po japoniškų saldumynų kategoriją, kur rasite dar nematytų skanėstų, į Lietuvą atkeliavusių tiesiai iš Japonijos.

Visas prekes turime sandėlyje Vilniuje ir pristatome per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje nuo užsakymo apmokėjimo gavimo. Jeigu apsisprendimui reikia konsultacijos, ar daugiau informacijos apie prekes, parašykite mums žinutę el. pašto adresu info@japoko.lt arba susisiekite telefonu +370 659 31477. Mielai jums patarsime. Dėl nuolaidų perkant dideliais kiekiais prašome teirautis aukščiau nurodytais kontaktais.

JAPOKO – originalios, kūrybiškos ir su meile atrinktos dovanos vaikams ir vaikų grupėms tiesiai iš Japonijos.


© 2023 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: