Kuo unikalūs „LaQ“ konstruktoriai

„LAQ“ – NE KARTĄ APDOVANOTAS, inovatyvus mokomasis konstruktorius, sukurtas remiantis Japonijos kultūra ir vertybėmis. Japoniško dizaino paprastumas ir aukšta gamybos kokybė atveria neribotas kūrybinio konstravimo galimybes. Turint tik 7 konstrukcinių detalių rūšis, lengva derinti skirtingus rinkinius ir spalvas konstruojant nuostabius kūrinius.


JAPONIŠKI ĮKVĖPIMO ŠALTINIAI. Inovatyviojo „LaQ“ konstruktoriaus išradimą įkvėpė keletas unikalių idėjų, slypinčių japonų kultūroje: pakartotinio daiktų naudojimo tradicijos, senovinė japoniška architektūra, pora žaidimo kauliukų ir dubenėlis japoniškų udon makaronų.


ĮVAIRIAPUSIŠKAI ĮTRAUKIANTIS ŽAIDIMAS. „LaQ“ yra sukurtas taip, kad teiktų juo žaidžiančiam vaikui pačią geriausią multisensorinę patirtį per vaizdą, garsą ir prisilietimą. „LaQ“ detalės, jas jungiant, labai smagiai spragsi. Malonus detalių skleidžiamas garsas „Spragt!“ lavina vaiko dėmesio koncentraciją, padeda susikaupti ir ugdo gebėjimą užduotis atlikti iki galo, taip pat veikia raminančiai.


PAPRASTUMAS. „LaQ“ yra labai paprastas, tačiau ypatingas konstrukcinis žaislas, suteikiantis neribotas kūrimo galimybes vos iš 7 rūšių (2 pagrindinių ir 5 jungiamųjų) detalių. Dėl nedidelio detalių rūšių skaičiaus visi „LaQ“ rinkiniai yra derinami tarpusavyje, o viena pamesta detalė nekelia streso, nes ją lengvai galima pakeisti kita.


NERIBOTOS ŽAIDIMO GALIMYBĖS. Visuose „LaQ“ rinkiniuose pateikiamos instrukcijos su schemomis, kaip žingsnis po žingsnio sukonstruoti kiekvieną modelį. Sekdami šias instrukcijas ir mokydamiesi konstravimo technikų, žaidžiantieji taip pat patiria įkvėpimą pasitelkti vaizduotę ir kurti naujus modelius. Be to, žaidžiant su „LaQ“, džiaugsmo teikia ne tik konstravimo procesas, bet ir žaidimas su sukonstruotais modeliais, nes detalės tvirtai ir patikimai sukimba viena su kita.


IŠSKIRTINĖ KOKYBĖ. „LaQ“ yra sukurtas ir gaminamas Japonijoje, todėl pasižymi išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu. Konstruktorius „LaQ“ yra sertifikuotas, atitinka Europos žaislų saugumo standartus, visi rinkiniai turi CE ženklinimą.


PATOGUMAS. Dėl kompaktiško „LaQ“ detalių dydžio konstruktorius užima mažai vietos, todėl rekomenduojame turimas detales imti drauge keliaujant, atostogaujant ar ten, kur reikia užimti vaiką. Esame gavę tėvelių atsiliepimų, kad „LaQ“ puikiai užima vaikus, kol suaugusieji vakarieniauja su draugais!


PUIKI UGDYMO PRIEMONĖ. Vaikai mokosi žaisdami, ir tai yra reikšminga jų augimo dalis. „LaQ“ modelių projektavimas ir konstravimas padeda ugdyti vaikų matematinį, loginį ir erdvinį mąstymą, todėl šie konstruktoriai gali tapti matematikos, geometrijos, informatikos ir inžinerijos pamokų dalimi. Vaikų priežiūros ir ugdymo įstaigose „LaQ“ naudojamas daugiau nei 20 metų, ir visame pasaulyje švietimo specialistai jį pripažįsta tobulu mokomuoju žaislu.

„LAQ“ KAIP STE(A)M UGDYMO PAGRINDAS. Konstravimas su „LaQ“ skatina kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulių vystymąsi,  būtiną STEM (gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, menai, matematika) įgūdžių ugdymui ateityje.


PLATUS PASIRINKIMAS. „LaQ“ siūlo plačią rinkinių įvairovę: konstruktorių asortimentą sudaro teminiai rinkiniai ir universali serija „Basic“, kurios dideli komplektai „Basic 801“, „Basic 2400“ ir „Basic 5000“ skatina vaikus žaisti kartu, dalijantis gausybe detalių. Toks produktų asortimentas teikia galimybę ir konstruoti pagal instrukcijas, ir žaisti laisvai, neribojant kūrybiškumo.

„LaQ“ rinkiniai yra suskirstyti pagal vaikų mėgstamas temas, amžių, sudėtingumo lygį. Tereikia išsirinkti!


Atsiliepimai Pirkti „LaQ” Konkursas „LaQ kūrėjai”


TURITE KLAUSIMŲ?
Susisiekite su mumis, mielai Jums atsakysime ir patarsime:
– skambinti darbo dienomis tel. +370 659 31 477 nuo 09:00 iki 17:00 val. arba
– rašyti el. paštu info@japoko.com bet kuriuo metu, ir mes pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.


© 2021 MB „Creator Japonicus“. Be MB „Creator Japonicus“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

Dalintis: