Apie LaQ

„LaQ“ yra konstrukcinis žaislas, suteikiantis neribotas kūrimo galimybes. „LaQ“ – tai dvylikos skirtingų spalvų 7 rūšių detalės, iš kurių gimsta įvairiausios figūros. Šis konstruktorius unikalus tuo, kad vos su septynių rūšių tomis pačiomis detalėmis galima kurti ir plokščias 2D, ir erdvines 3D figūras. Konstruktoriaus paprastumas ir unikalumas atveria beribes jo pritaikymo galimybes – nėra to, ko vaikai negalėtų sukonstruoti su „LaQ“. Iš 7 rūšių „LaQ“ detalių galima sukurti neribotą įvairių formų ir konstrukcijų modelių skaičių. Žaidžiant su „LaQ“, vaiko protas užtvindomas naujais vaizdiniais ir atradimais, nes jis pasitelkia savo idėjas, vaizduotę ir proto miklumą, kurdamas iššūkio vertas konstrukcijas.

Paprasčiausius plokščius „LaQ“ modelius nesunkiai sukonstruoja net keturmečiai, o didžiausiuose „LaQ“ rinkiniuose galima rasti sudėtingus 3D modelius, kurie yra tikras iššūkis ne tik paaugliams, bet ir suaugusiems. Dauguma „LaQ“ konstruktorių rinkinių yra tinkami vaikams nuo penkerių metų amžiaus, sudėtingesni – nuo septynerių. Iš „LaQ“ detalių taip pat galima sudėlioti trijų dimensijų erdvinius, daugiasienius ir kitokius geometrinius modelius.

7 rūšių konstrukcinės detalės – 2 pagrindinės (trikampis ir kvadratas) ir 5 jungiamosios detalės (siauras sujungimas, platus sujungimas, lenktas 120 l sujungimas, 90 laipsnių kampas sujungimas, 2×90 laipsnių kampas sujungimas) ir 12 skirtingų spalvų.

„LaQ“ konstruojamas jungiant dvi pagrindines detales su penkiomis skirtingomis jungiamosiomis detalėmis. „LaQ“ detalės, jas jungiant, labai smagiai spragsi. Malonus skleidžiamas garsas „Spragt!” padeda vaikams suprasti, kad detalės tvirtai sukibo ir įtraukia tęsti pradėtą žaislo konstravimą bei jį pabaigti.

This image has an empty alt attribute; its file name is detales5-05-1-scaled.jpg

Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamąją, kol pasigirsta „Spragt!”. Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta „Klikt!” Spragsėjimas lavina vaiko dėmesio koncentraciją, padeda susikaupti ir ugdo gebėjimą užduotis atlikti iki galo, taip pat veikia raminančiai. „LaQ“ detalių konstravimas yra ne tik labai smagus procesas, bet ir moko vaiką kūrybinio proceso metu susikaupti bei sutelkti dėmesį.

„LAQ“ SPECIALIOS DETALĖS

Šių originalių (ir vaikų pamėgtų!) konstruktoriaus detalių paskirtis – papildyti konstravimo su „LaQ“ įprastomis detalėmis galimybes ir įvairovę:

  • judančiomis dalimis „Hamacron Constructor“ (trijų rūšių ir dydžių ratais bei jų ašimis),
  • plaukų lankeliu „Headband“,
  • didelėmis „PAX“ detalėmis.

Specialiosios „LaQ“ dalys praplečia kontravimo galimybes konstruojant įvairias transporto priemones, gyvūnus, judančius ar didelius modelius. „LaQ Hamacron Constructor“ ratai ir jų ašys naudingi konstruojant mašinas, lėktuvus, motociklus ir pan., maži ratukai dažnai naudojami gyvūnų akims atvaizduoti. „LaQ Headband“ – naudojamas rankinių, galvos papuošalų konstravimui, gali būti netgi trekų dalimi! „LaQ Pax“ – didesnės nei įprastos „LaQ“ detalės, skirtos vaikams jau nuo 3m.

Specialios „LaQ“ detalės yra derinamos su visų „LaQ“ konstruktorių rinkinių detalėmis ir suteikia daugiau kūrybos ir fantazijos laisvės! 

„LaQ“ yra sukurtas ir gaminamas Japonijoje, todėl pasižymi išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu. „Q“ raidė „LaQ“ pavadinime – iš japoniško žodžio „kyuu“, reiškiančio sferą. „LaQ“ konstruktorius unikalus, nes juo galima sukurti erdvinių geometrinių figūrų, naudojant minimalų skaičių detalių rūšių.

„LaQ“ konstravimas labai prisideda prie vaiko smegenų vystymosi.

Konstravimas su LaQ ugdo:

  • Vaizduotę, kūrybiškumą ir saviraišką;
  • Moko susikaupti ir išlaikyti dėmesį;
  • Lavina matematinį, erdvinį-vizualinį ir loginį mąstymą;
  • Skatina smulkiosios motorikos vystymąsi;
  • Moko skirti ir derinti spalvas.

Tų pačių 7 rūšių detalių naudojimas ir skirtingos jų kombinacijos visiškai skirtingiems modeliams lavina vaiko fantaziją ir kūrybiškumą.

Konstravimas su „LaQ“ gali tapti puikiu visos šeimos laisvalaikio užsiėmimu. Didelė įvairaus sudėtingumo schemų įvairovė ir neribotos kūrybos galimybės leidžia pajusti konstravimo malonumą tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

LaQ ugdymo įstaigose

„LaQ“ modelių projektavimas ir konstravimas padeda ugdyti vaikų matematinį, loginį ir erdvinį mąstymą, todėl šie konstruktoriai gali tapti matematikos, geometrijos, informatikos ir inžinerijos pamokų dalimi. „LaQ“ yra pripažintas švietimo profesionalų kaip idealus žaislas ir pagalbinė ugdymo priemonė vaikų darželiuose, pradinėse mokyklose, dienos centruose ir kitose vaikų ugdymo įstaigose. „LaQ“ yra puiki vaikų ugdymo per žaidimą priemonė darželiams ir mokykloms.

Edukacinis konstruktorius „LaQ“ praturtina pamokas ir įvairius užsiėmimus su vaikais, vienu metu lavindamas skirtingus jų intelektus, sudomindamas vaikus dėstoma medžiaga ir padėdamas ją lengviau ir greičiau suprasti bei įsiminti.

Suaugusiųjų pasaulyje „LaQ“ detalės yra tinkamos naudoti kaip modeliavimo priemonė, kuriant sudėtingas, net ir natūralaus dydžio konstrukcijas. „LaQ“ yra idealus žaislas, skatinantis kiekvieną iš mūsų savyje atrasti genijų.

Kokybė

„LaQ“ – aukštos kokybės konstruktoriai gaminami išskirtinai tik Japonijoje. Konstruktoriaus detalės yra ilgaamžės. Konstruktorius „LaQ“ yra sertifikuotas ir atitinka Europos žaislų saugumo standartus;

Apdovanojimai

„LaQ“ yra laimėjęs daugybę žaislų apdovanojimų, įskaitant „Dr. Toy“ apdovanojimus, kur pateko tarp 10 geriausių konstruktorių, 10 geriausių kūrybinių žaislų ir 100 geriausių žaislų.

This image has an empty alt attribute; its file name is apdovanojimai_Japoko-01-1024x194.jpg

„LaQ“ serijos

Tiems, kurie nori konstruoti objektus pagal savo mėgstamas temas, „LaQ“ suteikia galimybę konstruoti modelius iš skirtingų temų:

Kuo unikalūs „LaQ“ istorija „LaQ“ nauda Atsiliepmai Kaip išsirinkti? „LaQ“ per smegenų mokslo prizmę Apdovanojimai Serijos ir priedai Aukšta kokybė Kur galima išbandyti? Konkursas „LaQ kūrėjai“ Konstravimo instrukcijos „LaQ“ ugdymo procese „LaQ“ katalogas

Dalintis: